Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #125030002

Справа № 167/737/21

Номер провадження 2/167/328/21




У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи


       16 листопада 2021 року м. Рожище


Рожищенський районний суд Волинської області у складі:

головуючого судді Гармай І. Т.,

з участю секретаря судового засідання Ісакової Н. Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Рожищенського районного суду Волинської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини

в с т а н о в и в :

22 вересня 2021 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини.

Ухвалою судді Рожищенського районного суду Волинської області від 22 вересня 2021 року відкрито провадження у справі, постановлено розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження, судове засідання для розгляду справи по суті призначено 25 жовтня 2021 року о 11 год 00 хв.

Ухвалою Рожищенського районного суду Волинської області від 25 жовтня 2021 року у зв`язку з відсутністю відомостей про вручення відповідачу повідомлення про дату, час і місце судового засідання розгляд справи відкладено на 10 год 00 хв 16 листопада 2021 року.

Позивач в судове засідання не з`явилась, 21 жовтня 2021 року подала суду заяву про підтримання позовних вимог та розгляд справи у її відсутності.

Відповідач в судове засідання не з`явився, відповідно до службової записки старшого секретаря Рожищенського районного суду Волинської області з 08 вересня 2021 року у зв`язку з закінченням маркованої продукції відправлення простої та рекомендованої кореспонденції в Рожищеннському районному суді Волинської області припинилося. За таких обставин, у суду відсутні відомості про вручення відповідачу повідомлення про дату, час і місце судового засідання.

Крім того, у судовому засіданні встановлено, що у зв`язку з відсутністю маркованої продукції, необхідної для відправлення простої та рекомендованої поштової кореспонденції, копія ухвали про прийняття до розгляду позовної заяви та відкриття провадження у справі разом із копієюпозовної заяви з додатками відповідачу не надсилались.

Згідно з ч. 2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ч. 1 ст. 240 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених ч. 2 ст. 223 цього Кодексу.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку зокрема, у зв`язку з неявкою в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.

Відповідно до ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи судом постановляється ухвала.

Враховуючи наведені обставини, з метою забезпечення процесуальних прав всіх учасників судового процесу, у тому чисі щодо вчасного і належного повідомлення відповідача про прийняття до розгляду позовної заяви, відкриття провадження у справі та призначення розгляду справи по суті, керуючись п. 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд доходить висновку, що розгляд даної справи необхідно відкласти та повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.

Керуючись ст. 223, 260, 261, 275 ЦПК України, суд

п о с т а н о в и в :

Розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини відкласти на 10 год 00 хв 02 грудня 2021 року.

Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання шляхом надіслання поштової кореспонденції, відповідача ОСОБА_2 також повідомити шляхом опублікування оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та окремому оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.


Головуючий суддя І. Т. Гармай










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація