ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
------------------------------------------------------------------------------------------
№ 3-2961-1/2010
ПОСТАНОВА
10 грудня 2010 року суддя Печерського районного суду м. Києва Кафідова О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Печерського РУГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Чернігівської області, громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, за ст. 124 КпАП України,-
ВСТАНОВИВ:
При вивченні отриманих Печерським районним судом м. Києва матеріалів, про вчинення ОСОБА_2 адміністративного правопорушення за ст. 124 Кодексу України про адміністративне правопорушення, з приєднаними до протоколу матеріалами, встановлено, що протокол та додані до нього документи не відповідають вимогам Закону.
Так, в суді правопорушником подана заява, з якої вбачається, що останній не погоджується з протоколом про адміністративне правопорушення та просить адміністративний матеріал повернути на дооформлення, посилаючись на те, що протокол про адміністративне правопорушення та схема ДТП не відповідає дійсним обставинам справи, а на дії працівників ДАІ ,які складали зазначений протокол, подана скарга.
29.11.2010 року на ім”я Міністра внутрішніх справ України Могильова А.В. ОСОБА_2 подана скарга на дії працівників міліції при складанні вищезазначеного адміністративного протоколу з проханням вжити заходів щодо неправомірної поведінки останніх.
При таких обставинах, наданий матеріал про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 124 Кодексу України про адміністративне правопорушення України не може бути розглянутий судом та підлягає поверненню в ВДАІ Печерського РУГУ МВС України в м. Києві для належного оформлення та розгляду скарги на дії працівників міліції.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 255, 256, 257 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ст. 124 Кодексу України про адміністративне правопорушення повернути для до оформлення в ВДАІ Печерського РУГУ МВС України в м. Києві.
Постанова оскарженню не підлягає
СУДДЯ: