Справа № 3-1683/10 року.
П О С Т А Н О В А
по справі про адміністративне правопорушення
02 грудня 2010 року м.Ізяслав
Суддя Ізяславського райсуду Хмельницької області Антонюк В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Ізяславського району УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, жителя АДРЕСА_1,
за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
в с т а н о в и в :
29.11.2010 року о 17год. 50хв. в с. Влашанівка Ізяславського району, ОСОБА_1, керував транспортним засобом – автомобілем марки «Фольксваген”, державний номерний знак НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння ( різкий запах алкоголю із порожнини рота при розмові на відстані). Від проходження медичного обстеження на стан алкогольного сп’яніння в медичному закладі та продування трубки КТ, водій відмовився в присутності свідків, чим допустив порушення п. 2.5 Правил дорожнього руху.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, розкаявся.
Допитавши ОСОБА_1 та дослідивши матеріали справи, вважаю, що він вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст.ст. 130 ч. 1, 221, 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена на протязі десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Хмельницької області.
Суддя В.В.Антонюк