Судове рішення #12512645

                                                                                                                             Справа № 3-828/10

П О С Т А Н О В А                  

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

14 грудня 2010 р.                                    м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Демченко В.С. розглянувши матеріали, які надійшли із відділення ДАІ з обслуговування адміністративних територій Звенигородського району та м. Ватутіне при УДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 пенсіонера, до адміністративної відповідальності не притягався,

за ст. 122 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

                                         

В С Т А Н О В И В:

Гр. ОСОБА_1 27.09.2010 року о 15 годині 25 хвилин на 718 км автодороги Стрій-Знам»янка, керуючи автомобілем ВАЗ-21063, державний номерний знак НОМЕР_1, на ділянці дороги, позначеної дорожнім знаком 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху» 30 км/год., рухався зі швидкістю 87 км/год., перевищив встановлену швидкість руху на 57 км/год., швидкість вимірювалась приладом Разіс № 2046, чим порушив п. 12.9 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 1306 від 10 жовтня 2001 року. Тобто гр. ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 122 ч. 3 КУпАП – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину.

Гр. ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю та пояснив, що він дійсно 27.09.2010 року о 15 годині 25 хвилин на 718 км автодороги Стрій-Знам»янка, керуючи автомобілем ВАЗ-21063, державний номерний знак НОМЕР_1, на ділянці дороги, позначеної дорожнім знаком 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху» 30 км/год., рухався зі швидкістю 87 км/год.

У вчиненому ОСОБА_1 щиро розкаюється та зобов’язується більше не перевищувати встановлену швидкість руху.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, суддя вважає, що гр. ОСОБА_1 необхідно визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП - перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину.

Вина гр. ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП доведена протоколом про адміністративне правопорушення ВА1 № 073367 від 27.09.2010 року, поясненнями ОСОБА_1, даними під час складання вказаного протоколу та в суді під час розгляду справи.

При накладенні адміністративного стягнення слід врахувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника.

До адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 притягається вперше.

Обставини, що пом’якшують відповідальність – щире каяття, є пенсіонером, по місцю проживання характеризується позитивно. Обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.

За таких обставин, суддя вважає, що на гр. ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 27, 33, 122 ч. 3, 258, 280, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -                                            

                                                 

П О С Т А Н О В И В :

Визнати винним гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 пенсіонера, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 122 КУпАП - перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину.

На гр. ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення – штраф в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 510 гривень (п’ятсот десять гривень).

Копію постанови направити протягом трьох днів гр. ОСОБА_1

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.

Постанова судді в справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора можуть бути подані Апеляційному суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.

                 

    Суддя                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація