Судове рішення #12518064

            №  2о-213/10

   

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

     10 грудня 2010 року                                            м. Маріуполь

    Орджонікідзевський  районний суд  м. Маріуполя Донецької області в складі:

головуючого     судді – Гноєвого С.С.,

при секретарі – Пєйковій О.С.,

народних засідателів – Наришкіної В.С., Цимбалюк Д.Г.,

за участю прокурора – Рябушко С.А.,    

розглянувши у виїзному відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Маріуполі Донецької області цивільну справу за заявою Маріупольської міської лікарні № 7 про примусову  госпіталізацію ОСОБА_1,-

В С Т А Н О В И В :

    До суду надійшла заява Маріупольської міської лікарні № 7 про примусову  госпіталізацію ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у якого виявлено параноідний синдром, можливо у межах шизофреніческого симптомокомплекса. Хворий за психічним станом від госпіталізації відмовився.

    Представник міської лікарні № 7, що діє на підставі доручення, ОСОБА_2 вимоги заяви підтримав та пояснив суду, що хворий госпіталізован до стаціонару у примусовому порядку у звязку із виявленим психомоторним збудженням. Він останній час агресивний, злобний, лається у відношенні оточуючих людей, відмовляється отримувати пенсію, не приймає медикаменти. З 1972 року перебуває на обліку у ММЛ № 7 з діагнозом шизофренія параноідальна, непреривна. Хворого було оглянуто комісією лікарів, яки виставили діагноз: галлюценаторно-бредовий синдром. Приймаючи до уваги психічний стан хворого на момент огляду, комісія лікарей прийшла до висновку, що при відсутності лікування хворого представляє реальну небезпеку для себе та оточуючих та по психічному стану не може самостійно задовольняти свої життєві потреби на рівні, який забезпечує життєдіяльність.    

    ОСОБА_1 у відкритому судовому засіданні заперечував проти примусової госпіталізації.  

    Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає  задоволенню за  наступних підстав.

За висновками комісійного огляду, викладеними в акті від 08 грудня 2010 року № 98 ОСОБА_1 доставлений до міської лікарні №7  страждає психічним захворюванням, у вигляді  шизофренії параноідальна, неприливна, галлюценаторно-параноідний синдром  с парафренним включенням.

    ОСОБА_1 потрапив до міській лікарні  № 7 ще у 1972 року з діагнозом: шизофренія параноідальна, непреривна, останній раз знаходився на лікуванні з 03.03.2001 року по 12.06 2001 року.

    На підставі вищевикладенного та керуючись ст.14  Закону України «Про психіатричну допомогу», ст.ст. 279-282  ЦПК України, суд-

В И Р І Ш И В :

    Заяву  Маріупольської міської лікарні № 7 про примусову госпіталізацію ОСОБА_1 -  задовольнити.

Госпіталізувати примусово ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, для стаціонарного лікування в міській лікарні № 7 міста Маріуполя Донецької області.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області  через Орджонікідзевський районний суд  м. Маріуполя Донецької області  шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Суддя: _____________

Народні засідателі:  _______________ Цимбалюк Д.Г.,

                                  _______________ Наришкіної В.С.                                                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація