Справа №2-а-3157/10
№ рядка статзвіту 29
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
14 грудня 2010 року
Суддя Балаклійського районного суду Харківської області УСЕНКО С.І.
Розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНСПЕКТОРА ДПС РДПС УМВСУ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРУЩЕНКО АНДРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА про скасування постанови про адімінстративне правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
29.11.2010р. ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення від 19.11.2010р. складену інспектором ДПС Трущенко А.В..
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 105-106 КАС України.
Керуючись ст.ст.11,107 КАС України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за адімністративним позовом ОСОБА_1 до ІНСПЕКТОРА ДПС РДПС УМВСУ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРУЩЕНКО АНДРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА про скасування постанови про адімінстративне правопорушення.
Призначити судове засідання в Балаклійському районному суді Харківської області на 21 грудня 2010 року на 9 год. 30 хв, про що повідомити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає .
СУДДЯ
- Номер: б/н
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-3157/10
- Суд: Білопільський районний суд Сумської області
- Суддя: Усенко Сергій Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.03.2016
- Дата етапу: 14.03.2016
- Номер: 2-во/788/18/17
- Опис:
- Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
- Номер справи: 2-а-3157/10
- Суд: Апеляційний суд Сумської області
- Суддя: Усенко Сергій Іванович
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.07.2017
- Дата етапу: 31.08.2017