Справа 3-1104/10
П О С Т А Н О В А
09 серпня 2010 року. Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області
ДУБЧАК А.Г.
з участю ОСОБА_2
розглянувши матеріали, які надійшли від Шаргородського РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 Вінницької області, українця, громадянина України, не працюючого,
за ст. 173 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 06.08.2010 року о 17 год. 00 хв. в АДРЕСА_2, будучи в стані алкогольного сп’яніння, безпричинно чіплявся до перехожих громадян, виражався нецензурними словами, на зауваження громадян не реагував.
Своїми діями ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КпАП України.
В суді ОСОБА_2 винуватим себе у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення визнав повністю. Також його вина доведена матеріалами справи.
В діях ОСОБА_2 вбачаю склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України – дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян, що порушує громадський порядок і спокій громадян.
Враховуючи особу порушника ОСОБА_2 вважаю за можливе застосувати до нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту, оскільки інша міра стягнення буде недостатньою.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284 КпАП України , -
П О СТ А Н О В И В:
ОСОБА_2 визнати винуватим за ст. 173 КпАП України і накласти на нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту на строк 10 (десять) діб.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Вінницької області через Шаргородський районний суд.
СУДДЯ: