Судове рішення #12562610

             Справа №2-1096/10          

                                               

                     Р І Ш Е Н Н Я

 І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

29 листопада 2010 року                                          м. Білогірськ

    Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:

Головуючого                                 - судді Чубабрія В.А.

при секретарі                                 - Задерецькій Л.Б.

за участю представника позивача                         - ОСОБА_1

розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Білогірську позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,  

В С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_2 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.

    Свої вимоги мотивує тим, що 22.07.2003 року вона вступила у зареєстрований шлюб з ОСОБА_3. Від спільного життя у шлюбі вони мають трьох дітей: сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, доньку ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3 Діти знаходяться на утриманні позивачки. Відповідач у добровільному порядку не оказує матеріальної допомоги на утримання дітей. Просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, доньки ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3 - у розмірі 1000 гривень на дітей щомісяця до досягнення дітьми повноліття.

    У судове засідання позивачка з`явилася, на задоволенні позову наполягала, просила суд задовольнити позов у повному обсязі.

    У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 позовні вимоги підтримав, просив задовольнити у повному обсязі.

    Відповідач у судове засідання з’явився, позов визнав частково, просив зменшити суму стягуваних з нього аліментів.

    Заслухавши сторін, розглянувши матеріали справи у їх сукупності, суд дійшов висновку про часткове задоволення позову за наступними підставами.

    Судовим розглядом встановлено, що 22.07.2003 року ОСОБА_2 вступила у зареєстрований шлюб з ОСОБА_3, що підтверджується копією свідоцтва про одруження серії НОМЕР_1 (а.с.8), від шлюбу мають двох малолітніх дітей: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується копією свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 (а.с.8), доньку ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3, що підтверджується копією свідоцтва про народження серії               НОМЕР_3 (а.с.6). Діти проживають з позивачкою, що підтверджується довідкою виконавчого комітету Зеленогірської сільської ради Білогірського району АР Крим №1979 від 03.11.2010 р. (а.с.9). Відповідач не оказує матеріальної допомоги на утримання дітей.  

Суд, призначаючи розмір аліментів, відповідно до вимог ч.1 ст.184 СК України, вважає за потрібне визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі у розмірі 350 гривень на кожну дитину щомісячно, до досягнення дітьми повноліття, оскільки цю суму аліментів вважає розумною та такою, що не порушує прав сторін.

    На підставі ст.ст.84,180-183,184 СК України, керуючись ст.ст.10,11,60,61,88,212-215 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В:

позов задовольнити частково.  

    Стягнути з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, який народився у м. Білогірську АР Крим, на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання дітей: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, та доньки ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження у розмірі 350 гривень на кожну дитину, а всього 700 гривень щомісяця починаючи з 11.11.2010 року до досягнення ними повноліття.

    Стягнути з ОСОБА_3 в дохід держави судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 грн.

    Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів – у межах суми платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через Білогірський районний суд шляхом подання апеляційної скарги в десятиденний строк з дня проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий:

   

       

   

   

   

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація