Судове рішення #12566401

У К Р А Ї Н А

                      ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Лесі Українки, 24, м. Луцьк, 43016

СУДОВИЙ НАКАЗ у справі № 2н-2140/2010

(перший/другий примірник)

16 грудня 2010 року суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Лівандовська-Кочура Т.В., розглянувши заяву стягувача–товариства з обмеженою відповідальністю “М.Ж.К.” про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості з ОСОБА_1, ОСОБА_2,

                                                             

                                                        встановив:

На підставі положень ст.ст.61, 64, 67, 68 ЖК України вимоги заявника підлягають до задоволення. Зокрема, на користь стягувача слід стягнути солідарно з боржників заборгованість в сумі 1068, 67 грн. та 25 (двадцять п’ять) грн. 50 коп. витрат по оплаті судового збору та 30 (тридцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.102-105 ЦПК України,

                                                                               НАКАЗУЮ:

1.Стягнути солідарно з ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження-невідоме, проживаючого в АДРЕСА_1, ПІН-невідомий, місце роботи-невідоме), ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_3, місце народження-невідоме, проживаючої в АДРЕСА_1, ПІН-невідомий, місце роботи-невідоме) на користь товариства з обмеженою відповідальністю “М.Ж.К.” заборгованість в сумі 1068 (одну тисячу шістдесят вісім) грн. 67 коп., по 12 (дванадцять) грн. 75 коп. витрат по оплаті судового збору з кожного та по 15 (п’ятнадцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи з кожного.

2.     Надіслати копію цього наказу, заяви стягувача, доданих до неї документів боржникам рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

3.Роз'яснити боржникам, що вони мають право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання наказу подати заяву про його скасування.

У разі ненадходження заяви від боржників протягом закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає пред'явлення до виконання.

Законної сили  наказ  набрав         «____»____________ 2010  р.

Судовий наказ видано «___»______________2010 р.

Судовий наказ може бути пред’явлений до виконання протягом 3 років з наступного дня набрання ним законної сили.

Суддя Луцького міськрайонного суду                          Т. В. Лівандовська-Кочура  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація