Судове рішення #12575891

                                                 

   Справа № 2-о-341/10

                                                                 

                           

       Р І Ш Е Н Н Я

         І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

03 грудня 2010 року                                                                  м. Білогірськ

    Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого                                     - судді   Чубабрія В.А.,

при секретарі                                 - Задерецькій Л.Б.

розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Білогірську цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління пенсійного фонду України в Білогірському районі АР Крим, про встановлення факту родинних відносин,

  ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа: Управління пенсійного фонду України в Білогірському районі АР Крим, про встановлення факту родинних відносин.

Свої вимоги мотивує тим, що у неї під час оформлення пенсії за віком, виникли складнощі у зв’язку з тим, що у свідоцтвах про народження дітей: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, у графі «відомості про матір» вказано «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_1», тому заявниця просить встановити що вона є матір`ю ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3

До судового засідання заявниця не з’явилася, надала заяву у який просить розглянути справу за її відсутності, на заяві наполягала.

Представник заінтересованої особи - Управління пенсійного фонду України в Білогірському районі АР Крим у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

Суд відповідно до ст. 169 ЦПК України розглянув справу за відсутності осіб, які не з’явилися, оскільки наявних у справі матеріалів достатньо для з'ясування прав і взаємовідносин сторін.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши й оцінивши докази,  які маються у  справі в їх сукупності, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що у свідоцтвах про народження, виданих на ім’я ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, у графі «відомості про матір» вказано «ОСОБА_1» замість «ОСОБА_1» (а.с.7-9).

Згідно паспорту громадянина України, повні данні заявниці – ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, НОМЕР_1 (а.с.5).

Судом також встановлено, що 21.03.1980 року заявниця уклала шлюб з ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_5 (а.с.10) та її прізвище «ОСОБА_1» було змінено на прізвище «ОСОБА_1». ІНФОРМАЦІЯ_1 у заявниці народився син ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_3 від 21.03.1980 року (а.с.7), ІНФОРМАЦІЯ_2 у заявниці народився син ОСОБА_3, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_4 від 24.06.1980 року (а.с.8), ІНФОРМАЦІЯ_3 у заявниці народилася донька ОСОБА_4, що підтверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_5 від 20.05.1988 року (а.с.9).

Відповідно до даних трудової книжки НОМЕР_6, яка заповнена 16.03.1995 року, трудова книжка видана на ім`я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 (а.с.11), згідно довідки Ангренської філії Державного архіву Ташкентської області Республіки Узбекістан №01-25/54 від 19.10.2010 р. (а.с.13), по батькові заявниці вказане «ОСОБА_1», що

узгоджується з копією картки фізичної особи – платника податків про одержання ідентифікаційного номеру НОМЕР_2, виданої на ім`я ОСОБА_1 (а.с.6) та також узгоджується з її паспортними даними (а.с.5).  

За такими обставинами, суд вважає можливим встановити, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 є матір`ю ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження.

На підставі ст.ст.256-259, керуючись ст.ст.10,11,60,61,169,212-215 ЦПК України, суд, -

      ВИРІШИВ:

заяву   задовольнити.

Встановити факт того, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 є матір`ю ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим через Білогірський районний суд шляхом подання апеляційної скарги в десятиденний строк з дня проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий:

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація