Справа № 5-425/2010 рік
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 грудня 2010 року Казанківський районний суд Миколаївської області
в складі: головуючого судді Біцюк А.В.
при секретарі Шадорській С.О.
з участю: прокурора Сторожук Р.В.
представника ВК-93 Білоус М.О.
представника спостережної
комісії при Казанківській РДА Ризук М.Г.
засудженого ОСОБА_3
розглянувши у виїзному відкритому судовому засіданні в приміщенні Казанківської ВК № 93 спільне подання Казанківської ВК № 93 та спостережної комісії при Казанківській РДА стосовно ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Семенівка, Арбузинського району, Миколаївської області, громадянина України, з неповною середньою освітою, не одруженого, засудженого 29.01.2007 року Арбузинським районним судом Миколаївської області за ч.1 ст.309 КК України до 3 років позбавлення волі з застосуванням ст.75 КК України з іспитовим строком тривалістю 3 роки. 18.02.2008 року постановою Арбузинського районного суду Миколаївської області іспитовий строк замінено на 3 роки позбавлення волі: початок строку 18.02.2008 року; кінець строку 18.02.2011 року,
про застосування умовно-дострокового звільнення від покарання,
В С Т А Н О В И В:
Як вбачається з подання, під час відбування покарання в виправній колонії ВК-93 засуджений ОСОБА_3 зарекомендував себе позитивно, до праці ставиться сумлінно, має 4 заохочення, вимог режиму утримання не порушує, відбув необхідні 2/3 строку покарання, своєю поведінкою довів своє виправлення, тому до нього можливо застосувати умовно-дострокове звільнення від покарання.
Представник ВК № 93 підтримав подання, просив його задовольнити.
На думку прокурора подання обґрунтоване і підлягає задоволенню.
Вислухавши пояснення, дослідивши матеріали особової справи на засудженого ОСОБА_3 суд приходе до висновку про те, що засуджений ОСОБА_3 відбуваючи міру покарання в місцях позбавлення волі, зарекомендував себе позитивно, мав стягнення, яке погашено у встановленому законом порядку, до праці ставиться сумліно, відбув необхідні 2/3 строку покарання, своєю поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, а тому відповідно до ст.81 КК України до нього можливо застосувати умовно-дострокове звільнення від покарання, не відбута частина якого складає: 2 місяці 16 днів.
Керуючись ст.407 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_3 умовно-достроково звільнити від покарання, не відбута частина якого складає: 2 місяці 16 днів.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Миколаївської області протягом семи діб з моменту її оголошення.
Суддя
- Номер: 5-425/10
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 5-425/10
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Біцюк Андрій Володимирович
- Результати справи: подання, заяву, клопотання задоволено, у тому числі частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.08.2010
- Дата етапу: 11.08.2010