2-6428/2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 листопада 2010 року Заводський районний суд м. Миколаєва
у складі головуючого судді: Щербини С.В.
при секретарі Горта О.М.
адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, 3-ї особи – приватного підприємства «ЖЕД-6» про визнання особи такою, що втратили право користування житловим приміщенням, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3, третьої особі – ПП «ЖЕД-6» про визнання її такою, що втратила право користування житловим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі, підтвердив викладені в заяві обставини, просив позов задовольнити.
Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не з’явилась, про час та місце слухання справи була повідомлена належним чином, через оголошення у пресі, причини неявки суду не повідомила..
Представник третьої особи - ПП «ЖЕД-6» в судовому засіданні не заперечував проти задоволення позовних вимог.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали цивільної справи, суд приходить до наступного.
Як встановлено в судовому засіданні, в АДРЕСА_1 була зареєстрована та проживала ОСОБА_3 В 2000 році у вищезазначену квартиру, зі згоди ОСОБА_3, вселився ОСОБА_2, в якості її чоловіка та вони проживали разом однією сімєю, вели спільне господарство. Рішенням Заводського районного суду м. Миколаєва від 18.07.20007 року за ОСОБА_2 було визнане право користування житловою площею в квартирі АДРЕСА_1 та з 16.11.2007 року він був зареєстрований в зазначеної квартирі, де проживає і до теперішнього часу. Оскільки відповідачка не працювала, то знаходилась на утриманні позивача, який сплачував та продавжує сплачувати квартплату та комунальні послуги, проводить поточний ремонт.
Крім того, на прикінці 2008 року відповідачка ОСОБА_3 забрала свої особисті речи та виїхала із спірної квартири до свого колишнього чоловіка, який проживає у Росії, що підтверджується актом про непроживання №58 від 08.07.2010 року ПП «ЖЕД-6». З того часу відповідачка у спірній квартирі не проживає, комунальні послуги і інші види платежів не сплачує, однак, в добровільному порядку не знимається з реєстрації.
Відповідно до ст. 71 ЖК України, при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається житлове приміщення протягом 6 місяців.
Оскільки відповідачка в спірном жилом приміщенні не проживає більше 6 місяців без поважних причин, суд приходить до переконання, що ОСОБА_3 втратила право на користування жилим приміщенням в АДРЕСА_1.
На підставі викладеного, суд вважає позовні вимоги позивача обгрунтованими і такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі відповідно до ст.ст. 71, 72 ЖК України.
Керуючись ст. ст. 211-215 ЦПК України, суд-
В И Р І Ш І В:
Позов ОСОБА_2 - задовольнити.
Визнати ОСОБА_3 такою, що втратила право користування жилим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1.
Рішення набирає законної чинності через 10 днів після його проголошення. Рішення може бути оскаржено до Миколаївського апеляційного суду через Заводський райсуд м. Миколаєва в порядку та строк передбачений ст.294, ст.296 ЦПК України.
Головуючий
Суддя: С.В. Щербина