Справа № 5-426/2010 року
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 грудня 2010 року. Казанківський районний суд Миколаївської області
в складі: головуючий суддя Біцюк А.В.,
при секретарі Шадорській С.О.,
з участю: прокурора Сторожука Р.В.,
представника ВК-93 Білоуса М.О.,
представника спостережної комісії Казанківської РДА Ризук М.Г.,
розглянувши у виїзному відкритому судовому засіданні в приміщенні Казанківської ВК № 93 спільне подання Казанківської ВК № 93 та спостережної комісії при Казанківській РДА стосовно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянина України, з неповною середньою освітою, одруженого, засудженого 26.10.2005 року Жовтневим районним судом м. Кривий Ріг за ч.2 ст.289 КК України до 5 років 6 місяців позбавлення волі, за ст.71 КК України частково приєднано за вироком Жовтневого районного судом м. Кривого Рогу від 33.04.2003 року, всього до 5 років 7 місяців позбавлення волі. Початок строку – 17.07.2005 року, кінець строку – 17.02.2011 року,
про застосування умовно-дострокового звільнення від покарання,
В С Т А Н О В И В :
Як вбачається з подання, під час відбування покарання в виправній колонії ВК-93 засуджений ОСОБА_3 до праці ставиться сумлінно, має 5 заохочень, 9 стягнень, які погашено, вимог режиму утримання не порушує, відбув необхідні 3/4 строку покарання, своєю поведінкою довів своє виправлення, тому до нього можливо застосувати умовно-дострокове звільнення від покарання.
Представник ВК № 93 підтримав подання, просив його задовольнити.
Представник спостережної комісії Казанківської РДА підтримав подання, просив його задовольнити.
На думку прокурора подання обґрунтоване і підлягає задоволенню.
Вислухавши пояснення, дослідивши матеріали особової справи на засудженого ОСОБА_3 суд приходе до висновку про те, що засуджений ОСОБА_3 відбуваючи міру покарання в місцях позбавлення волі, до праці ставиться сумлінно, має 5 заохочень, 9 стягнень, які погашено, вимог режиму утримання не порушує, відбув необхідні 3/4 строку покарання, своєю поведінкою довів своє виправлення, а тому відповідно до ст.81 КК України до нього можливо застосувати умовно-дострокове звільнення від покарання, не відбута частина якого складає 2 місяці 15 днів.
Керуючись ст.407 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_3 умовно-достроково звільнити від покарання, не відбута частина якого складає 2 місяці 15 днів.
На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Миколаївської області протягом семи діб з моменту її оголошення.
Суддя