Судове рішення #12610819

Справа № 22ц-5560/10                                                Головуючий: в 1 інстанції - Крупінська С.С.

Категорія – 27                                                                               Доповідач- Веремчук Л.М.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху

21 грудня 2010 року                                            місто Луцьк

    Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Волинської області Веремчук Л.М., ознайомившись з апеляційною скаргою відповідача ОСОБА_3 на  рішення Луцького міськрайонного суду від 1 грудня 2010 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

В С Т А Н О В И Л А :

 Рішенням Луцького міськрайонного суду від 1 грудня 2010 року позов Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» задоволено.

При подачі апеляційної скарги відповідачем не сплачено судовий збір.

Відповідно до п. «з» ч. 1 ст. 3 Декрету кабінету Міністрів України «Про державне мито» судовий збір із апеляційних скарг на рішення судів, сплачується в розмірі 50% ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви.

Отже, відповідачу необхідно сплатити  425 грн. Реквізити рахунку для оплати судового збору: одержувач – місцевий бюджет м. Луцька, код: ЗКПО 21741605, банк одержувача: ГУДКУ у Волинській області, МФО: 803014, р/р 31411537700002, КЕКД: 22090100. Призначення платежу: судовий збір.

З врахуванням викладеного та відповідно до ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору чи неоплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи застосовуються положення ст. 121 цього Кодексу, яка передбачає в такому разі залишення заяви, в даному випадку апеляційної скарги без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Відповідачу необхідно подати до апеляційного суду оригінали підтверджуючих документів про оплату вищезазначених витрат.

Керуючись ст.ст. 121 ч. 1, 297 ч.2 ЦПК України,

УХВАЛИВ :

Апеляційну скаргу відповідача ОСОБА_3 на  рішення Луцького міськрайонного суду від 1 грудня 2010 року залишити без руху.

Недоліки апеляційної скарги слід усунути протягом п’яти днів з дня отримання цієї ухвали відповідачем.

В разі невиконання вимоги апеляційна скарга буде вважатись неподаною і повернута відповідачу.

Суддя апеляційного суду

Волинської області                                                                 Л.М. Веремчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація