Судове рішення #1262848

                                                                                                                                                         Копія

                                                                                                                                             Справа №2-881 

                                                                                                                                                         2007 рік

 

                                                                      

                                                                         Р І Ш Е Н Н Я

                                                            І М Е Н Е  М       У К Р А Ї Н И

26 листопада  2007  року   Олександрівський    районний  суд Кіровоградської області у складі:

                                  головуючого-судді Отян О.В.,

                                 при   секретарі -   Федорчук Ю.В.,

розглянувши  при попередньому розгляді у відкритому судовому засіданні сел.Олександрівка цивільну спроаву за позовною заявою  ОСОБА_1   до Бовтиської  сільської ради та ОСОБА_2   про визнання права власності на спадкове майно,-

                                                                       в с т а  н о в и в :

            Позивач  звернувся   до суду з позовом  в якому  просить визнати за ним право власності на спадкове майно  - будинок  з погосподарськими спорудами , розташований в АДРЕСА_1 , що залишився після смерті його бабусі, ОСОБА_3   , що померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

            Позивач при попередньому розгляді позов  підтримав,  представник відповідача - Бовтиської сільської ради  -в судове засідання не з”явився, надавши заяву про визнання позову та розгляд справи у   їх відсутність, відповідач  ОСОБА_2 - визнала позов , пояснила  що спадкоємцем на зазначений будинок є вона , однак відмовляється від спадщини на користь позивача, що є її сином.

            Згідно ст.130 ч.4  ЦПК України - у разі визнання позову суд ухвалює при попередньому розгляді судове рішення.

            Згідно ст.174 ч.4 ЦПК України - у  разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує прав, свобод , інтересів інших осіб.

            Згідно ст. 1265 ЦК України  - позивач є  спадкоємцем  п”ятої  черги за законом.

            Згідно ст.1268 ЦК України - спадкоємець може прийняти спадок або не прийняти його.

            Так як  спадкоємець 1-ї черги за законом відмовився від спадщини на користь позивача , останній є спадкоємцем 5 -ї  черги за законом , інших спадкоємців не має ,  а тому позивач є належним спадкоємцем майна , що залишилося після смерті  ОСОБА_3 , суд вважає за необхідне задовільнити позов.

            Керуючись ст.215  ЦПК України, ст.ст.1265 ,1268 ЦК  України  , суд , -

                                                                   в  и  р  і  ш  и  в  :

          Задовільнити позов : визнати  за   ОСОБА_1   право власності  на  будинок  з погосподарськими спорудами , розташований в АДРЕСА_1 , у порядку спадкування .

              На  рішення  суду , протягом   10  днів  з дня  його  проголошення, може  бути  подана заява про   апеляційне  оскарження    ,  а потім , протягом   20  днів  з дня  подачі  заяви , може  бути  подана   апеляційна  скарга   в Кіровоградський  апеляційний  суд.

 

           Суддя :(підпис)

 

 

Суддя Олександрівського районного суду                                                                                   О.В.Отян

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація