Судове рішення #12646037

                                    № 2-8041 \ 10    

                                                                    РІШЕННЯ                

             ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ                  

15 грудня  2010 року                                                   м. Запоріжжя

            Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі:

            головуючого -     судді Суркової В.П.,

            при секретарі                Владиченко І.В.,

           розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

       ВСТАНОВИВ:    

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В заяві зазначив, що з відповідачкою перебуває у зареєстрованому шлюбі з 17.11.2001 року, від якого мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюб перший.  

Шлюбні відносини фактично припинені з січня 2009 року з  причин постійних суперечок, які призвели до втрати почуття поваги та любові.  

Позивач вважає, що подальше спільне подружнє життя неможливе, оскільки сім’я розпалась остаточно, можливість її встановити втрачена, просить суд шлюб розірвати. Спір про майно відсутній.

В судове засідання позивач не з’явився, надав суду заяву, в якій просить суд розглядати справу без його участі, на позовних вимогах наполягає в повному обсязі.

Відповідачка в судове засідання не з‘явилась, надала суду заяву, в якій просить суд розглянути справу без її участі, позов визнала у повному обсязі.

У відповідності до ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Перевірив матеріали справи, з’ясувавши  всі обставини, суд знаходить позов таким, що підлягає задоволенню, оскільки сторони не підтримують шлюбні відносини і не ведуть спільне господарство, проживають окремо.

Відповідно до ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.                

Суд вважає, що надії на збереження сім’ї немає і при існуючих обставинах подальше збереження сім’ї недоцільне.  

Оскільки відповідачка до суду не з'явилася, суд позбавлений можливості з'ясувати її думку стосовно вибору прізвища після розірвання шлюбу, що не позбавляє її можливості скористатися цим правом в подальшому.              

 Керуючись ст. ст. 105,110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 60, 61, 212-215 ЦПК України, -

 ВИРІШИВ:

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 17 листопада 2001 року Запорізьким міським відділом реєстрації актів цивільного стану Запорізького обласного управління юстиції, актовий запис № 1402.

Прізвище відповідачки після розірвання шлюбу залишити без змін – ОСОБА_2.

Після набрання рішенням законної сили направити копію рішення до Шевченківського відділу РАЦС Запорізького МУЮ для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області шляхом подання в суд  першої інстанції апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення

     

               Суддя                                                             В.П.  Суркова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація