Судове рішення #12659054

                                                              Справа № 2-340, 2010р.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

     23 грудня 2010 р.                                             м. Саки

     Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі:

     Головуючого судді:                                            О.В. Копичинського

     При секретарі:                                                Є.Ф. Кузьменко

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Відкритого акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» в особі Філії Сакського відділення №4573 ВАТ «Ощадбанк» про виправлення описки у судовому рішенні,

встановив:

      Рішенням Сакського міськрайсуду АРК. від 06.04.10р. задоволено позов ВАТ «Ощадбанк» в особі Філії – Сакське відділення №4573 до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 про стягнення у солідарному порядку заборгованості за договором кредиту загальною сумою в 1.241.960грн.25коп. і судових витрат у справі та про звернення стягнення на предмет іпотеки в межах зазначеної суми, яке ухвалою Апеляційного суду в АРК від 26.10.2010р. було залишено без змін.  

      ВАТ «Ощадбанк» в особі Філії – Сакське відділення №4573 звернулося до суду з заявою про виправлення описки у судовому рішенні, вказуючи на те, що в рішенні допущена помилка щодо написання місця знаходження предмета іпотеки, а саме замість правильного – «АДРЕСА_1», помилково вказано – «АДРЕСА_2», що утворило перешкоду у відкритті виконавчого провадження.

      Сторони в судове засідання не з’явилися, причину своєї неявки суду не повідомили.

     Перевіривши матеріали справи, суд вважає за можливе розглянути заяву за відсутністю сторін і задовольнити її з наступних підстав.

     У відповідності до ст.219 ЦПК України суд може виправити допущені у судовому рішенні описки.

     Судом встановлено, що при ухваленні судового рішення по справі за позовом ВАТ «Ощадбанк» в особі Філії – Сакське відділення №4573 до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 про стягнення у солідарному порядку заборгованості за договором кредиту загальною сумою в 1.241.960грн.25коп. і судових витрат у справі та про звернення стягнення на предмет іпотеки в межах зазначеної суми, суд допустив описку відносно зазначення місця знаходження предмета іпотеки , а саме замість правильного – «АДРЕСА_1», помилково вказано – «АДРЕСА_2»,  що підтверджується матеріалами справи, а.с.3,10,13-16.

     На підставі зазначеного вище суд вважає за необхідне виправити зазначену описку.

*

     Керуючись ст.ст. 209,210,219 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В :

      Виправити описку у судовому рішенні Сакського міськрайонного суду від 6 квітня 2010 року у справі № 2-340/2010р., зазначив у його резолютивній частині пункт що до звернення стягнення на предмет іпотеки у такому змісті:

      Звернути стягнення на будинок АДРЕСА_3 який є предметом іпотеки, в межах зазначеної грошової суми заборгованості за кредитним договором, обравши спосіб його реалізації шляхом застосування процедури продажу.  

*

      Копію ухвали направити сторонам у справі.

      Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим шляхом подачі до Сакського міськрайсуду АРК у 5-денний строк з дня отримання ухвали апеляційної скарги.

      Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація