Справа № 2-3471, 2010р.
У Х В А Л А
И М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 грудня 2010 р. м. Саки
Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі:
Головуючого судді: О.В. Копичинського
При секретарі: Є.Ф. Кузьменко
З участю адвоката: ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробнича Фірма «Будмонтаж»» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди та судових витрат у справі,
встановив:
ТОВ «Виробнича Фірма «Будмонтаж»» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди в сумі 9.552гр.00коп., упущеної вигоди в сумі 4.935гр. і моральної шкоди у сумі 10.000гр. та судових витрат у справі.
Представник позивача в судове засідання не з’явився з поважних причин і направив до суду заяву про відмову від позову з тих підстав, що відповідач виконав їх претензії у добровільному порядку, а.с.71.
Відповідач і 3-я особа, які про час і місце судового засідання повідомлялися належним чином, що підтверджено матеріалами справи, а.с.66, в судове засідання не з'явилися, причину неявки суду не повідомили.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне задовольнити заяву з наступних підстав.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при відмові від позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу.
Згідно з ч.3 ст.174 ЦПК України у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Судом не встановлено підстав для неприйняття відмови від позову, тому у відповідності до п.3 ст.205 ЦПК України провадження у справі закривається.
*
Відповідно до ч.3 і 6 ст.154 ЦПК України – заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу.
Суд може одночасно з ухваленням судового рішення постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Згідно п.8 ст.214 цього Кодексу – під час ухвалення рішення суд вирішує, чи є підстави для скасування заходів забезпечення позову.
Судом встановлено, що ухвалою Сакського міськрайсуду від 25.11.10р. було накладено арешт на належний відповідачці на праві власності на автомобіль НОМЕР_1, з метою забезпечення позову у теперішній справі, а.с.50.
Приймаючи до уваги зазначене, а також факт закриття судом провадження у теперішній цивільній справі, суд вважає за необхідне скасувати заходи забезпечення позову після набрання судовою ухвалою законної сили.
*
Керуючись ст.ст. 154,174, п.3 ст.205, ст.ст. 209,210,214 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти відмову Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробнича Фірма «Будмонтаж»» від позову до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди та судових витрат у справі.
Провадження у даній справі закрити.
Роз'яснити позивачеві, що згідно з ч.3 ст.206 ЦПК України, в разі закриття провадження у справі, повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
*
Ухвалу Сакського міськрайонного суду АР Крим від 25 листопада 2010 року про накладення арешту на належний ОСОБА_2 автомобіль НОМЕР_1, з метою забезпечення позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробнича Фірма «Будмонтаж»» від позову до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди та судових витрат у справі – скасувати.
*
Копії судової ухвали направити:
-сторонам і 3-й особі у справі - для відома;
-до Євпаторійського відділення РЕР при УДАІ при ГУ МВС України в АРК. – для виконання .
*
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим шляхом подачі до Сакського міськрайсуду АР Крим апеляційної скарги у 5-денний строк з дня отримання її копії.
Суддя: