Судове рішення #12664058

Справа № 2-2033-2010 року

У Х В А Л А

08 грудня 2010 року                 Уманський міськрайонний суд Черкаської області, в складі:

головуючого-судді       Коваля А.Б.

при секретарі                Безвенюк Н.В.

з участю адвоката         ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Умані цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про встановлення порядку користування земельною ділянкою, –

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_2 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3 про встановлення порядку користування земельною ділянкою.

В ході розгляду справи сторони виявили бажання укласти мирову угоду, текст якої був переданий головуючому і полягає в наступному: з однієї сторони позивач ОСОБА_2 та відповідач – ОСОБА_3, з другої сторони, дійшли згоди по врегулюванню даного спору і при цьому, згідно додатку № 1 до висновку будівельно-технічного дослідження ТОВ „Контакт-Сервіс” від 04 червня 2010 року земельної ділянки по АДРЕСА_1 Черкаської області, в загальному користуванні сторін залишається частина земельної ділянки під № 4 площею 100 м2, виключаючи проїзд у двір в межах існуючих воріт, із влаштуванням другого проходу у двір зі сторони будинку АДРЕСА_2 Черкаської області, де необхідно влаштувати на спільні кошти сторін в рівних долях, згідно кошторису, хвіртку із сходами у двір, влаштувати водовідвід із даху західної сторони будинку в сторону земельної ділянки ОСОБА_2 за рахунок коштів ОСОБА_2, та усунути стікання води по жолобу в сторону проходу у двір ОСОБА_3 з вулиці, від скважени водопостачання ОСОБА_2

При цьому порядку користування земельною ділянкою у кожної із сторін знаходиться ключ від воріт.

Наслідки ст.ст. 205, 206 ЦПК України їм роз’яснені та зрозумілі.

Просять суд визнати їх мирову угоду та закрити провадження у справі.

Таким чином, сторони на основі взаємних поступок врегулювали між собою спір.

Суд, зважаючи на обставини викладеного у мировій угоді, вважає, що її укладення не порушує прав сторін, тому вона може бути визнана судом, провадження в справі підлягає закриттю.

Сторонам роз’яснені вимоги ст. 206 ЦПК України.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 175, 205 ЦПК України, суд –

У Х В А Л И В:

Провадження в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про встановлення порядку користування земельною ділянкою – закрити, у зв’язку з укладенням сторонами мирової угоди.

Згідно додатку № 1 до висновку будівельно-технічного дослідження ТОВ „Контакт-Сервіс” від 04 червня 2010 року земельної ділянки по АДРЕСА_1 Черкаської області, в загальному користуванні позивача ОСОБА_2 та відповідача ОСОБА_3 залишається частина земельної ділянки під № 4 площею 100 м2, виключаючи проїзд у двір в межах існуючих воріт, із влаштуванням другого проходу у двір зі сторони будинку АДРЕСА_2 Черкаської області, де необхідно влаштувати на спільні кошти сторін в рівних долях, згідно кошторису, хвіртку із сходами у двір, влаштувати водовідвід із даху західної сторони будинку в сторону земельної ділянки ОСОБА_2 за рахунок коштів ОСОБА_2, та усунути стікання води по жолобу в сторону проходу у двір ОСОБА_3 з вулиці, від скважени водопостачання ОСОБА_2

При цьому порядку користування земельною ділянкою у кожної із сторін знаходиться ключ від воріт.

Визнати укладену між сторонами мирову угоду.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення протягом 5-ти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Суддя ____________________

Ухвала виготовлена головуючим власноручно

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація