Судове рішення #12674467

Справа 3-7117/10  

  П О С Т А Н О В А  

  21 грудня 2010 року  

  Суддя Богунського районного суду м. Житомира Іонніков В.М., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ м. Житомира при УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, місце роботи не вказав, проживаючого: АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності притягується вперше,  

за ст.130 ч.1 КУпАП , -  

  В С Т А Н О В И В:    

             08 жовтня 2010 року о 01 - 10 год. ОСОБА_1 керував мопедом марки «CP POWER»  державний номер НОМЕР_1,  по вул. Максютова в м. Житомирі,  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9 (а) ПДР України.  

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом серії АМ № 096550 від 08.10.2010 року, висновком експерта № 3615.  

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП.  

Керуючись ст. ст. 130 ч.1, 283, 284 КУпАП,-  

  П О С Т А Н О В И В:  

  ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні  правопорушення  передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 2600 (дві тисячі шістсот) гривень.  

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира протягом 10 діб з моменту її винесення.  

  Суддя Богунського районного  

суду м. Житомира                                                                       В.М. Іонніков  

 Постанова підлягає зверненню до виконання протягом 3-х місяців з дня її винесення.

Постанова направлена правопорушнику_____________________________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація