Справа № 2-3734
2010 рік
У Х В А Л А
13 грудня 2010 року Ровеньківський міський суд Луганської області
в складі : головуючого- Ладиченко С.В.
при секретарі- Козловій О.О.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ровеньки цивільну справу за позовом КП ”Спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство” ”Ровенькитеплокомуненерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості.
29.11.2010 року, 13.12.2010 року представник позивача не з”явився у судове засідання, про місце та час розгляду справи повідомлено належним чином. Заява про розгляд справи за його відсутності не надходило.
Таким чином, вбачається, що позивач втратив інтерес до позову.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з”явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись п.3 ч.1 ст.207, ст.ст. 210,293 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Позовну заяву КП ”Спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство” ”Ровенькитеплокомуненерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання - залишити без розгляду.
На ухвалу суду першої інстанції може бути подана апеляційна скарга протягом п'яти днів з дня її проголошення через Ровеньківський міський суд.
Суддя С.В.Ладиченко
- Номер: 6-а/286/596/18
- Опис:
- Тип справи: про розгляд клопотань, подань, заяв у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 2-3734/10
- Суд: Овруцький районний суд Житомирської області
- Суддя: Ладиченко Сергій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.07.2018
- Дата етапу: 30.07.2018