Судове рішення #1268843
Справа №2-о-6б/07

Справа №2-о-6б/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 квітня 2007 року    Прилуцький міськрайонний суд    Чернігівської області в складі: головуючого - судді Зарічної Л.А., при секретарі - Голушко НА,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Прилуках цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Територіальна громада м.Прилуки в особі міської ради, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1на праві приватної власності належить однокімнатна квартира з усіма вигодами, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1. Нещодавно заявниця виявила намір отримати кредит у банку під заставу даної квартири, але виявилося, що у паспорті прізвище заявниці записано «ІНФОРМАЦІЯ_1», а у правовстановлюючому документі на квартиру (договорі довічного утримання від 30.05.2001 року) та інших похідних документах записано прізвище «ІНФОРМАЦІЯ_2». Через невідповідність записів прізвища у різних документах заявниця не може оформити кредит, тому звернулася до суду з відповідною заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу на квартиру, укладеного на ім»я ОСОБА_1, ОСОБА_4.

В судовому засіданні ОСОБА_1підтримала заявлені нею вимоги та пояснила, що в усіх документах, крім договору довічного утримання та пов»язаних з ним, її прізвище записано «ІНФОРМАЦІЯ_1», а дана помилка виникла в результаті невірного перекладу прізвища з російської мови на українську, оскільки свідоцтво про одруження було видано на російській мові і там записано прізвище на російській мові «ІНФОРМАЦІЯ_2».

Представник заінтересованої особи - Територіальна громада м.Прилуки в особі міської ради, в судовому засіданні не заперечив проти заявлених вимог.

Свідки ОСОБА_2. та ОСОБА_3в судовому засіданні підтвердили той факт, що знають заявницю протягом тривалого часу, оскільки знали її батьків. Свідок ОСОБА_2. також зазначила, що була присутня під час укладення даного договору довічного утримання, оскільки виконувала переклад тексту договору на мову міміки та жестів, тому підтверджує той факт, що саме ОСОБА_1була стороною цього договору.

Вислухавши пояснення заявниці, свідків, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги підлягають задоволенню.

Згідно копії паспорта (а.с.5) вбачається, що ОСОБА_1народилася ІНФОРМАЦІЯ_3року.

Згідно копії свідоцтва про укладення шлюбу (а.с.7), яке заповнене російською мовою, вбачається, що 3 червня 1986 року «ОСОБА_5» (рос), ІНФОРМАЦІЯ_3року народження, уклала шлюб з «ОСОБА_6» (рос.) і після укладення шлюбу їй присвоєно прізвище «ІНФОРМАЦІЯ_2» (рос).

Згідно копії свідоцтва про народження (а.с.7), яке заповнене російською мовою, вбачається, що «ОСОБА_5» народилась ІНФОРМАЦІЯ_3року і її батьками є «ОСОБА_8» та «ОСОБА_7».

Згідно копії договору довічного утримання від 30.05.2001 року (а.с.8) вбачається, що його сторонами є ОСОБА_8та ОСОБА_1.

Згідно копії технічного паспорта на квартиру АДРЕСА_1(а.с.14) вбачається, що власником квартири є ОСОБА_1.

 

2

Згідно копії витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно (а.с.9) вбачається, що власником квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1., є ОСОБА_1.

Згідно копії свідоцтва про право на спадщину за заповітом (а.с.10) вбачається, що спадкоємицею, зазначеного в заповіті майна, після смерті ОСОБА_8 є ОСОБА_1.

Згідно копій: свідоцтва про реєстрацію ТЗ (а.с.11), свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (а.с.12), довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (а.с.13) вбачається, що всі ці документи видані на ім»я ОСОБА_1.

За таких обставин суд вважає, що в судовому засіданні було достовірно встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_1- це одна і та ж особа, а тому договір довічного утримання від 30.05.2001 року, укладений на ім»я ОСОБА_1, дійсно належить ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.10, 60, 212, 215, 256, 259 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Встановити, що договір довічного утримання від 30.05.2001 року, укладений на ім»я ОСОБА_1, дійсно належить ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження.

Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі впродовж 10 днів з дня його проголошення до Прилуцького міськрайонного суду заяви про апеляційне оскарження із наступним поданням апеляційної скарги протягом 20 днів до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація