Справа № 2-7894/10
ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ
ім’ям України
„22” грудня 2010 р. м. Слов’янськ
Слов’янський міськрайоний суд Донецької області в складі:
головуючий-суддя Геєнко М.Г.
при секретарі -Горічєва С.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного Фонду України в Слов’янському районі Донецької області, третя особа Головне управління державного казначейства України в Донецькій області, про визнання дій Управління Пенсійного фонду України у Слов’янському районі протиправними, зобов’язання Управління Пенсійного фонду України у Слов’янському районі Донецької області нарахувати виплатити щомісячну державну допомогу як дитині війни , -
В С Т А Н О В И В :
21 вересня 2010 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного Фонду України в Слов’янському районі Донецької області, третя особа Головне управління державного казначейства України в Донецькій області, про визнання дій Управління Пенсійного фонду України у Слов’янському районі протиправними, зобов’язання Управління Пенсійного фонду України у Слов’янському районі Донецької області нарахувати виплатити щомісячну державну допомогу як дитині війни постановлено рішення. Позовні вимоги задоволені частково.
Позивач звернувся до суду з заявою про постановлення додаткового рішення з приводу повернення витрат на ІТЗ процесу.
Сторони до судового засідання не з’явилися, що відповідно до ст. 220 ч. 3 ЦПК України не перешкоджає розгляду справи.
Згідно до ст. 220 ч. 1 п. 4 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.
Розглянувши матеріали цивільної справи, суд приходить до переконання про необхідність постановити додаткове рішення, оскільки при розгляді справи 21.09.2010 року судом не вирішено питання про судові витрат по оплаті витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Позивачем при зверненні до суду сплачено витрати на ІТЗ у розмірі 120 грн., що підтверджено квитанцією (а.с.2), які відповідно до 88 ЦПК України підлягають поверненню.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.88, 220 ЦПК України суд -
В И Р І Ш И В:
Повернути ОСОБА_1 за рахунок місцевого бюджету міста Слов’янську Донецької області витрати по оплаті інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи у сумі 120 грн., сплачені за платіжним дорученням від 06.09.2010 року.
Додаткове р ішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Слов’янський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Додаткове рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо її не було подано, а у разі її подання - після розгляду справи апеляційним судом, якщо його не скасовано судом апеляційної інстанції.
Суддя Геєнко М.Г.