№3-4221/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.12.2010 року м. Кіровограда
Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда Петров Р.І., розглянувши матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, студента, проживаючого в АДРЕСА_1 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 121 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
19.10.2010 року, о 11 год. 20 хв., ОСОБА_1, керував автомобілем «ВАЗ», д/н НОМЕР_1, на 2 км. а/д м. Кіровоград, що своєчасно не пройшов державного технічного огляду повторно протягом року, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст.121 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав в повному обсязі.
З матеріалів адміністративної справи вбачається, що ОСОБА_1 винний у вчиненні адміністративного правопорушення, факт вчинення правопорушення підтверджується протоколом, поясненнями.
Накладаючи адміністративне стягнення на правопорушника суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого правопорушення, особу порушника та матеріальний стан.
Керуючись ст.ст. 283, 284, КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.121 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами на строк три місяці.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області або на неї може бути внесений протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до апеляційного суду через Кіровський районний суд міста Кіровограда.
Суддя Кіровського районного
суду м. Кіровограда Петров Р.І.