Судове рішення #1272951
Справа № 1 - 64 2007р

Справа № 1 - 64 2007р.

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

20 березня 2007р.      Городенківський районний суд  Івано- Франківської області  у складі:   головуючого - судді   Буждигана О.В.

секретаря                      Клим С.Я.

з участю прокурора                     Федуняк Г.О.

захисника                      ОСОБА_3.

розглянувши у відкритому  судовому засіданні  в  залі суду справу  про  обвинувачення ОСОБА_1за ст.367 ч.І КК України.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. працював оперативним працівником Городенківського РВ УМВС України. Проводив перевірку по поводу розтрати водоспиртової суміші посадовими особами ЗАТ « Надія». 28.01.2005р. В неофіційному порядку передав матеріали перевірки для виконання і прийняття рішення начальнику УДСБЕЗ УМВС України ОСОБА_2. Однак, матеріали були втрачені.

За неналежне виконання своїх службових обов*язків порушено кримінальну справу проти   ОСОБА_1. за ст. 367 ч.І КК України.

Вину визнав. Пояснив, що матеріали не зареєструвавши в секретаріаті УМВС^ залишив в кабінеті начальника УДСБЕЗ. Де потім ділись матеріали не знає.

Суд, вислухавши прокурора про закриття справи і звільнення ОСОБА_1. від кримінальної відповідальності за зміною обстановки, обвинуваченого ОСОБА_1. , який не заперечує цього, його захисника та перевіривши матеріали справи і вважає, що ОСОБА_1. слід звільнити від кримінальної відповідальності у зв*язку із зміною обстановки. Він вчинив злочин невеликої тяжкості, звільнений з роботи в РВ УМВС, втрачені матеріали відновлено, він згідний на звільнення від кримінальної відповідальності. На даний час вчинене ним діяння втратило суспільну небезпеку і він перестав бути суспільно - небезпечним.

На підставі ст.48 КК України та керуючись ст.7 КПК України суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1звільнити від кримінальної відповідальності у зв*язку із зміною обстановки, закривши кримінальну справу.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області протягом 15 діб з моменту проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація