Судове рішення #1275325
справа № 2-а-539\2007р

справа № 2-а-539\2007р.

ПОСТАНОВА

іменем України

17 квітня 2007 року           Дзержинський районний суд м. Харкова

в складі

головуючої                        судді Штих Т.В.

при секретарі                               Квітчастої О.Е.

розглянувши позовну заяву начальника відділення ПРФО Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Фоменко М.І. про видворення з подальшою забороною в»їзду в Україну громадянки Киргизької Республіки ОСОБА_1 про видворення з України,

ВСТАНОВИВ :

Начальник відділення ПРФО Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Фоменко М.І. звернулась до Дзержинського районного суду м. Харкова з поданням про видворення з подальшою забороною в»їзду в Україну громадянки Киргизької Республіки ОСОБА_1.

В обгрунтування своїх доводів вона посилається на те, що 12.04.2007 року в м. Харкова була затримана громадянка Киргизької Республіки ОСОБА_1.

В результаті перевірки було встановлено, що громадянка Киргизької Республіки ОСОБА_1прибула в Україну у 2006 році та до цього часу проживала в м. Харків. Термін останньої реєстрації іноземки закінчився, після чого вона з питання продовження реєстрації до ОВС не зверталася та територію України не покинула.

За проживання в Україні без реєстрації та документів на право проживання відповідачка 12.04.2007 року була притягнута до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП.

В судове засідання представник ПРФО Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області з'явився, наполягав на задоволенні його законних вимог, викликана у судове засідання відповідачка з'явилася, не заперечувала проти видворення.

В судовому засіданні встановлено, що громадянка Киргизької Республіки ОСОБА_1прибула в Україну у 2006 році та до цього часу проживала в м. Харкові АДРЕСА_1. Термін останньої реєстрації іноземки закінчився , після чого вона з питання належної реєстрації до ОВС не зверталася , територію України не покинула

Постановами Дзержинського районного суду м. Харкова від 12.04.2007 року відповідачка була визнана винною в скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ст. 203 ч.1 КУпАП та до неї були застосовані заходи адміністративного впливу.

Не зважаючи на ці факти правопорушниця з питання належної реєстрації до ОВС не звернулася , територію України не покинула.

Як встановлено в судовому засіданні відповідачка не працює, веде бродячий спосіб життя.

Згідно п.12 п.п. 2 прикінцевих та перехідних положень Кодексу Адміністративного судочинства України органи внутрішніх справ можуть затримати і примусово видворити з України іноземця або особу без громадянства на підставі постанови адміністративного суду.

На теперішній час у відповідачки підстав для подальшого перебування на території України, а також гарантій приймаючої сторони не має. Своїми діями вона порушує Закон України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

Враховуючи все вищевикладене, суд приходить висновку про необхідність задоволення подання в повному об'ємі.

 

На підставі вищевказаного, керуючись ст. 32 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 04.02.1994 року, ст.41 Постанови KM України № 1074 від 29.12.1995 року, п.12 п. 2 прикінцевих та перехідних положень КАС України, ст.. 256 КАС України суд ,-

ПОСТАНОВИВ:

Задовольнити подання начальника відділення ПРФО Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Фоменко М.І. про видворення з подальшою забороною в»їзду в Україну громадянки Киргизької Республіки ОСОБА_1 .

Видворити громадянку Киргизької Республіки ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка мешкає за адресою м. Харків АДРЕСА_1 за межі України в примусовому порядку.

Дозволити відділенню у справах громадянства і міграції і реєстрації фізичних осіб Дзержинському РВ ГУМВС України в Харківській області утримувати ОСОБА_1 до видворення за межі України в примусовому порядку, в умовах приймальника розподільника при УМСУ в Харківській області м. Харків.

Заборонити громадянці Киргизької Республіки ОСОБА_1 в'їзд в Україну строком на  один рік.

Допустити негайне виконання постанови.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація