№2а-1006/10р
У Х В А Л А
“7” грудня 2010 року м. Вінниця
Замостянський районний суд м. Вінниці в складі:
головуючого судді Клапоущака С.Ю.,
при секретарі Гнасько Н.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниця справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Вінницькому районі про визнання дій відповідача незаконними та зобов’язання суб’єкта владних повноважень перерахувати та виплатити недоплачену пенсію у відповідності до Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України у Вінницькому районі про визнання дій відповідача незаконними та зобов’язання суб’єкта владних повноважень перерахувати та виплатити недоплачену пенсію у відповідності до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,.
В судове засідання 22 листопада та 07 грудня 2010 року позивач не з’явився, до суду повернулись повідомлення про вручення поштових відправлень .
Відповідно до п.4, ч.1, ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Суд вважає за необхідне залишити даний позов без розгляду, оскільки позивач повторно не прибув в судове засідання без поважних причин, що передбачено ст. 155 КАС України та не порушує нічиїх прав та законних інтересів.
Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 155, 160, 165, 185 КАС України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Вінницькому районі про визнання дій відповідача незаконними та зобов’язання суб’єкта владних повноважень перерахувати та виплатити недоплачену пенсію у відповідності до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», залишити без розгляду.
Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
С У Д Д Я :