Судове рішення #12761380

П О С Т А Н О В А

Справа № 3-1470/10 р

16 грудня  2010 року                             м. Миколаїв

                                                                         

Суддя Миколаївського районного суду Львівської області           Дем?яновський Ю.Г. розглянувши матеріали, які надійшли з Миколаївського РВ ГУМВС України у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1, українку, громадянку України, приватного підприємця, зареєстровану та проживаючу в АДРЕСА_1  до адміністративної відповідальності не притягалась, -

За  ст. 184 ч.1 КУпАП,-

У С Т А Н О В И В:

Громадянка ОСОБА_1 не виконує батьківських обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей, оскільки її дочка ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 23.11.2010р. курила тютюнові вироби у місцях, де це  заборонено законом, а саме на території школи..

Свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення ОСОБА_1 визнала. Крім того її вина стверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами справи.

          В зв’язку з тим, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУпАП, враховуючи  особу правопорушниці та матеріали адміністративної справи, вважаю,  що до неї слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді попередження.          

     Керуючись ст. 22, 283, 284 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1  визнати винною у вчиненому  адміністративному правопорушенні, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП і застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді попередження.

На постанову  може  бути подана апеляційна скарга, внесено протест прокурора  до Апеляційного суду Львівської області  через Миколаївський районний суд Львівської області протягом  десяти  днів  з  моменту її  винесення    

Суддя                                 Дем?яновський Ю.Г.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація