Справа № 2- 2657/10р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
04 листопада 2010 року Франківський районний суд м.Львова
в складі: головуючої-судді Мікули О.І.
при секретарі- Куп’як В.М.
з участю позивача- Скаба А.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 про розірвання шлюбу, суд, -
в с т а н о в и в:
Сторони зареєстрували шлюб 23 липня 2005 року. В сім'ї у шлюбі народилася донька- ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3. Шлюб у сторін укладений вперше.
Позивач просить розірвати шлюб, покликаючись на те, що подружнє життя не склалося, оскільки вони виявились людьми з різними характерами та поглядами на життя і ведення спільного господарства. В липні 2008 року він вже звертався до Шевченківського районного суду м.Львова з позовом про розірвання шлюбу, однак на прохання відповідачки про збереження сім’ї заради доньки вони помирились. В жовтні 2009 року відповідачка забрала свої і доньчині речі та переїхала жити до своїх батьків. Вважає, що шлюб існує лише формально, тому просить позов задоволити.
У судовому засіданні позивач позов підтримав, дав аналогічні пояснення вищенаведеним, доповнив, що з жовтня 2009 року разом не проживають, не підтримують подружніх відносин, не ведуть спільного господарства. Кожен живе своїм життям, сім’я розпалася остаточно, примирення з відповідачкою неможливе, оскільки це суперечило б моральним засадам суспільства, а подальше спільне життя суперечило б його інтересам, тому просить шлюб розірвати.
Відповідачка в судове засідання 04.11.2010 року не з’явилася, хоча належним чином, під розписку, повідомлялася про слухання справи, однак в судовому засіданні 09.06.2010 року проти позову не заперечила, пояснила, що дійсно подружнє життя у них не склалося через різні погляди на життя. Після одруження вони пішли проживати до батьків позивача, котрі постійно втручались в їх сімейне життя, просить позов задоволити. Тому, за таких обставин, суд вважає, що слід слухати справу у її відсутності на підставі наявних у справі доказів.
Дослідивши зібрані по справі докази у їх сукупності, з’ясувавши дійсні обставини справи, суд позов задовольняє з таких підстав.
Відповідно до ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Cудом встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, оскільки вони є людьми з різними характерами та поглядами на життя. В сім’ї виникали непорозуміння, що привело до тривалого конфлікту. Спроби зберегти сім’ю та помиритись позитивних наслідків не дали, сторони з жовтня 2009 року разом не проживають, подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть. На даний час кожен живе своїм життям.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе і такі обставини суперечать інтересам сторін, тому шлюб слід розірвати.
Керуючись ст.ст.10, 60, 208, 209, 212, 213-215 ЦПК України, ст.ст.110-112 СК України, суд, -
в и р і ш и в:
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який зареєстрований 23 липня 2005 року у міському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції /актовий запис № 1573/.
Після розірвання шлюбу прізвище відповідачки ОСОБА_3 змінити на «ОСОБА_3».
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Львівської області через районний суд.
Суддя:
- Номер: 6/487/14/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-2657/10
- Суд: Заводський районний суд м. Миколаєва
- Суддя: Мікула Оксана Іванівна
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.12.2018
- Дата етапу: 21.01.2019
- Номер: 6/235/25/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-2657/10
- Суд: Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Мікула Оксана Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.12.2019
- Дата етапу: 08.01.2020
- Номер:
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-2657/10
- Суд: Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська
- Суддя: Мікула Оксана Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.09.2010
- Дата етапу: 22.09.2015
- Номер: 6/235/366/19
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-2657/10
- Суд: Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
- Суддя: Мікула Оксана Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.12.2019
- Дата етапу: 26.12.2019