Справа № 2-679/09
Рішення
іменем України
21 вересня 2009 року Красноградський районний суд Харківської області в складі:
головуючого - судді Рибальченко І.Г.
при секретарі Краєвій А.Г.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Краснограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням. В позові вона зазначає, що відповідач є братом її чоловіка і зареєстрований та раніше проживав разом з ними. В квартирі, розташованої за адресою по АДРЕСА_1, яка належить позивачці на праві особистої власності. З березня 2005 року ОСОБА_2 в квартирі не проживає, речі - відсутні, що підтверджується актом комісії Красноградського ЖРЕГТ.
Позивачка в судове засідання не з’явилася, від неї надійшла заява, в якій вона позовні вимоги підтримала та просила задовольнити позов і винести рішення в попередньому судовому засіданні.
Відповідач направив до суду заяву про те, що він просить зняти його з реєстрації в м. Красноград, оскільки три роки проживає в Іспанії, чим не заперечував проти задоволення позову.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Матеріалами справи встановлено, що ОСОБА_2 значиться зареєстрованим в квартирі ОСОБА_1 по АДРЕСА_1. На даний час відповідач не проживає в квартирі позивачки з 2005 року, що підтверджується актом комісії Красноградського ЖРЕП. Його речі в квартирі відсутні.
У відповідності до ст.. 71 ЖК України при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Згідно ст.. 72 ЖК України, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановленні строки, провадиться в судовому порядку.
На підставі викладеного, керуючись ст. 71.72 ЖК України, ст. ст. 130, 174, 218 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, таким, що втратив право коритсування житловим приміщенням, розташованим за адресою: АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
- Номер: 2-во/125/11/21
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-679/09
- Суд: Барський районний суд Вінницької області
- Суддя: Рибальченко І.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.09.2021
- Дата етапу: 15.09.2021