Справа №2-3997/2010
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 грудня 2010 року Суддя Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Куликовська О.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення місця мешкання дитини та її відібрання,
ВСТАНОВИВ
У Євпаторійській міський суд надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення місця мешкання дитини та її відібрання.
Згідно зі ст. 118 ЦПК України позов пред’являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції…, також позивач в праві об’єднати в одне позовне провадження декілька вимог, пов’язаних між собою.
Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити в собі 1) найменування суда, 2) ім’я позивача і відповідача, ім'я представника позивача, якщо заява подається представником заявника, їх місце проживання (перебування) або місце знаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову відносно вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, підтверджуючих кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви .
Відповідно до ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви його копії і копії всіх документів, що додаються до нього, відповідно до числа відповідачів і третіх осіб.
Позовна заява позивача підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 119,120 ЦПК України.
В позовній заяві позивачем у порушення вимог п.3 ч.2 ст. 119 ЦПК позивачем не зазначений чітко зміст позовних вимог відповідно до діючого законодавства, також відповідно до п.5,6 ч.2 ст.119 ЦПК України позивачу необхідно зазначити те право, захисту якого він вимагає з посилання на норми діючого законодавства , вважаючи його порушеним, невизнаним чи оспорюваним відповідачем, та зазначити докази, що підтверджують порушення її прав, а саме висновок служби у справах дітей Євпаторійської міської ради , акт обстеження побутових умов мешкання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, з зазначенням адреси її мешкання,
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, до позовної заяви, що не відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України, слід застосувати правила ч.1 ст. 121 ЦПК України, тобто залишити її без руху, надавши позивачеві термін для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення місця мешкання дитини та її відібрання залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення недоліків в продовж п’яти днів з дня отримання ним зазначеної ухвали.
У випадку, якщо в зазначений термін недоліки позовної заяви не будуть усунені, позовна заява вважатиметься неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала про залишення без руху може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим через Євпаторійський міський суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення . У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи , яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.М. Куликовська