Справа № 2о-298 /2010
Категорія – 9
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження по справі
і призначення до судового розгляду.
25 листопада 2010 року суддя Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Куликовська О.М., розглянувши матеріали ї заяви ОСОБА_1, зацікавлена особа Євпаторійське міське управління пенсійного фонду України АР Крим у м. Євпаторії , про встановлення факту приналежності трудової книжки,
В С Т А Н О В И В:
До суду з заявою звернулась ОСОБА_1, зацікавлена особа Євпаторійське міське управління пенсійного фонду України АР Крим у м. Євпаторії , про встановлення факту приналежності трудової книжки
Заяву заявником подано і оформлено з додержанням правил підсудності та вимог статей 119-120 ЦПК України
Підстави для залишення заяви без руху, повернення, а також для відмови у відкритті провадження по справі – відсутні.
Відповідно до п. 4 ч.5 ст. 122 ЦПК України, суд вважає недоцільним проведення попереднього засідання по справі , враховуючи заявлені позовні вимоги, та надані докази.
Керуючись ст. 11, ст. 122 Цивільного процесуального кодексу України, суддя
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа Євпаторійське міське управління пенсійного фонду України АР Крим у м. Євпаторії , про встановлення факту приналежності трудової книжки.
Призначити справу до судового розгляду на 10.12.2010 року – о 09.00 годині в приміщенні Євпаторійського міського суду за адресою : м. Євпаторія вул.. Перекопська 15-А каб №2.
Відповідно до ст. 127 ЦПК України копії ухвали направити особам, що беруть участь у справі. Зацікавленій особі направити копію заяви з копіями документів, що додаються до неї.
Запропонувати зацікавленій особі в строк до 10.12.2010 року представити суду письмові пояснення по суті заяви і посилання на докази, якими вони обґрунтовуються .
Роз’яснити сторонам, що відповідно до вимог ст.. 131 ЦПК України сторони зобов’язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
У випадках , коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб , які беруть участь у справі , є складнощі, суд за їх клопотанням , викладеному у формі ч. 2 ст. 137 ЦПК України зобов’язаний витребувати такі докази. Заява про виклик свідків, клопотання про витребування доказів (із дорученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі) мають бути подані до початку розгляду справи по суті.
Сторони до початку розгляду справи по суті , зобов’язані повідомити суд про всі відомі їм судові рішення, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Позивач має право змінити підставу та предмет позовних вимог , а відповідач подати зустрічну позовну заяву - до початку розгляду справи по суті.
Також роз'яснити сторонам, що згідно ст. 169 ЦПК України за заявою однієї або обох сторін про неможливість явки до суду, проведення судового засідання може бути відкладене, якщо причини неявки буде визнано судом поважними. У разі повторної неявки в судове засідання позивача, повідомленого належним чином , якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду. У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином , суд вирішує справу на підставі наявний у ній даних чи доказів.
Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим через Євпаторійський міський суд лише відносно недотримання правил підсудності, в іншій частині ухвала про відкриття провадження у справі оскарженню не підлягає. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення . У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи , яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Куликовська О.М.