Судове рішення #12776837

П О С Т А Н О В А

3-4723

2010 р

27 грудня 2010 року Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Ковальський В.І. розглянувши матеріали, які надійшли від територіальної державної інспекції праці у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, з вищою освітою, одруженої, працюючої головою споживчого товариства «Відродження», уродженки м.Конотоп, Сумської області, мешканки АДРЕСА_1, за ч.1 ст.41 КУпАП,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1, будучи головою споживчого товариства «Відродження», вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.41 КУпАП, а саме: в порушення вимог ст.15 Закону України «Про оплату праці» положення про оплату праці відсутнє; в порушення вимог ст.94 КЗпПУ оплата праці голови СТ є нижчою, ніж передбачено штатним розписом – 870 грн., а нараховувалось 100 грн, щомісяця; в порушення вимог ст.110 КЗпПУ повідомлення працівників про розмір заробітної плати за видами нарахувань та утримувань що належить до періоду, за який проводиться оплата; в порушення вимог ст.33 Закону України «Про оплату праці» індексація грошових доходів працівникам – відсутня протягом січня - листопада місяців 2010 року; в порушення вимог ч.5 ст.79 КЗпПУ відсутнє повідомлення працівників за два тижні до початку відпустки у письмовій формі; в порушення вимог ст.142 КЗпПУ правила внутрішнього трудового розпорядку, якими повинна регулюватися трудова дисципліна – відсутні; в порушення вимог ст.96 КЗпПУ часова тарифна ставка працівника-продавця 3-го розряду розрахована з мінімальної заробітної плати, а не з розміру, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати.

 Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.41 КупАП, що підтверджується протоколом №02-02-29/1222 від 22 грудня 2010 року, складений державним інспектором праці Партій В.М.

    ОСОБА_1   свою вину визнала та щиро розкаялась у вчиненому.

    Вбачаючи в її діях ознаки порушення вимог ч.1 ст.41 КпАП України, враховуючи, що правопорушення вчинила вперше, щиро розкаялась у вчиненому; позитивно характеризується за місцем проживання та роботи, усі порушення виправлено, зауваження взяті до уваги; керуючись ч.1 ст.41, 221, 252, 268, 284, 294 КУпАП України,

П О С Т А Н О В И В:

    Накласти на ОСОБА_1   адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень в дохід держави.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова підлягає зверненню до виконання протягом 3-х місяців з дня її винесення.

Постанова може бути оскаржена правопорушником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду  Вінницької області через Жмеринський міськрайонний суд.

 

Суддя:                 підпис

З оригіналом вірно:

ГОЛОВА ЖМЕРИНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                 В.І.КОВАЛЬСЬКИЙ

Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація