Судове рішення #12793487

Справа № 3-2726/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

22 грудня 2010 року                                               м. Ковель

Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Миронюк М.Г., розглянувши матеріали, які надійшли від Ковельського ВДАІ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

мешканець АДРЕСА_1

підприємець  

за ч. 6 ст. 121 КУпАП, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1, 05.10.2010 року, о 01 год. 30 хв. в м. Ковелі по вул. Володимирській керував автомобілем марки «Опель», державний номер НОМЕР_1, в якому не освітлювався задній номерний знак, чим порушив вимогу п. 30.2 ПДР України, вчинивши тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ч.6 ст. 121 КУпАП.

 30.01.2010 року, ОСОБА_1 було притягнуто до амінвідповідальності за ст. 125 ч.5 КУпАП та накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.

ОСОБА_1 до суду не з*явився, хоча був повідомлений про час та місце розгляду справи, про що свідчить повідомлення про вручення судової повістки,

            Вина правопорушника повністю доводиться матеріалами адміністративної справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення серії АС1№056712 від 05.10.2010 року.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого ч.6 ст. 121 КУпАП.

При обранні виду стягнення для ОСОБА_1, суд враховує особу правопорушника, фактичні обставини справи, та вважає, що відносно правопорушника слід обрати стягнення у вигляді штрафу , -

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст.  283, 284  КУпАП, -

п о с т а н о в и в :

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.6 ст. 121 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 255 ( двісті п*ятдесят п*ять ) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя Ковельського

міськрайонного суду                                                                                                          М.Г.МИРОНЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація