Судове рішення #12800139

                             

                                                      Справа № 2-97/2010 рік

                       У Х В А Л А

                І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

22 грудня 2010 року Якимівський районний суд Запорізької області

в складі:

головуючого               -     судді   Куценко О.О.

при секретарі              -             Павленко Н.В.

представника відповідачів – ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні залу суду смт. Якимівка цивільну справу за позовом  ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи: приватний нотаріус ОСОБА_6, приватний нотаріус ОСОБА_7 про визнання житлового будинку об’єктом спільно нажитого майна подружжя, визнання правочинів недійсними та визнання права власності,

                     в с т а н о в и в:

    В провадженні суду знаходиться зазначена цивільна справа.

08 листопада 2010 року в судове засідання  позивачі не з’явилися, про час та місце судового розгляду повідомлялися належним чином. Від представника позивачів надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.    

    08 грудня 2010 року в судове засідання  позивачі не з’явилися, про час та місце судового розгляду повідомлялися належним чином. Від представника позивачів надійшло повторне клопотання про відкладення розгляду справи в зв’язку  з хворобою, разом з цим документів, які підтверджують поважність причин неявки в судове засідання суду надано не було.  

    В судовому засіданні 22 грудня 2010 року представником відповідачів заявлено клопотання про залишення позову без розгляду в зв’язку з повторною неявкою позивача в судове засідання.

    Відповідачі підтримали зазначене клопотання.

Вислухавши думку осіб які беруть участь у справі: представника відповідачів – ОСОБА_1, відповідачів – ОСОБА_4, ОСОБА_5 які підтримали зазначене клопотання, суд приходить до наступного.

      Відповідно до ч. 3 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов’язки.

Так, згідно до ч.1 ст. 77 ЦПК України сторони та інші особи які беруть участь у справі, зобов’язані  повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місця знаходження судова повістка надсилається на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає або не знаходиться.

Відповідно до п.5 ст.76 ЦПК України вручення судової повістки представникові особи, яка бере участь у справі, вважається врученням повістки і цій особі, тобто позивачам.

Таким чином позивачі були належним чином повідомлені про час та місце судового розгляду, однак  повторно не з’явилися в судове засідання без поважних причин. Заява про розгляд справи за відсутності позивачів до суду не надходила.

    Представником позивачів не надано суду документів, що підтверджують поважність його неявки та позивачів в судове засідання.  

     Згідно п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд залишає заяву без розгляду у випадку повторної  неявки в судове засідання належним чином повідомленого позивача  без поважних причин.

    За таких обставин суд приходить до висновку, що клопотання представника відповідачів  про залишення позову без розгляду є обгрунтованим та підлягає задоволенню.

    На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 169, п.3 ч.1 ст.207  ЦПК  Україна суд,

                        у х в а л и в:

    Клопотання представника відповідачів ОСОБА_1 – задовольнити.

      Позовну заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи: приватний нотаріус ОСОБА_6, приватний нотаріус ОСОБА_7 про визнання житлового будинку об’єктом спільно нажитого майна подружжя, визнання правочинів недійсними та визнання права власності -  залишити без розгляду, в зв'язку з повторною не явкою позивача в судове засідання.    

     

      Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через Якимівський районний суд протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

        Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація