Судове рішення #1280141
Справа №2-1156\07

Справа №2-1156\07

РІШЕННЯ

І М "ЯМ УКРАЇНИ

(заочне)                                            

03 квітня 2007 р. Червоноградський міський суд Львівської області

в складі: головуючого-судді                    Рака Л.С.

при секретарі                                    Багач Л.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Червонограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

встановив:

Позивачка звернулася до суду з позовною заявою про стягнення аліментів до відповідача покликаючись на те, що з відповідачем вони перебували в зареєстрованому шлюбі, який був розірваний 17.10.2006 р. Від спільного проживання у них народилося двоє дітей . Старша дочка вже є повнолітня , а молодший син ОСОБА_3 народився ІНФОРМАЦІЯ_1 . Відповідач коштів на утримання сина не надає в добровільному порядку, хоча працює на шахті, і його заробітна плата складає 1043 грн. 35 коп. А тому позивачка бажає отримувати аліменти на утримання сина по виконавчому листу по рішенню суду.

В судовому засіданні  позивачка позовні вимоги підтримала, давши пояснення аналогічні підставам звернення до суду.

Відповідач в судове засідання не з"явився , про день та час слухання справи в суді належним чином був повідомлений.

Суд вважає за можливе і проти цього не заперечує позивачка, ухвалити заочне рішення, на підставі наявних у справі та встановлених в судовому засіданні доказів з таких підстав.

Судом встановлено, що сторони розірвали шлюб 17 жовтня 2006 року , проживають окремо. Відповідно до свідоцтва про народження ОСОБА_3 його батьком є ОСОБА_2. Довідкою , виданою шахтою „ Візейська", стверджується ,що ОСОБА_2 працює на даній шахті і його середній заробіток складає 1043,35 грн.

Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов"язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття . А тому суд вважає, що з відповідача слід стягувати аліменти в користь позивачки на утримання дитини в розмірі 1\4 частини з усіх видів його заробітку.

Керуючись ст.ст. 10,60,224-226 ЦПК України, ст..ст. 180,184 Сімейного Кодексу України , суд,

Вирішив: Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, прож. АДРЕСА_1 аліменти в розмірі 1\4 частини з усіх видів заробітку на користь ОСОБА_1 , прож. АДРЕСА_1 на утримання сина ОСОБА_3 , але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим ,ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку в місяць, щомісячно починаючи з 15 листопада 2006 року і до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. державного мита в дохід держави. Рішення може бути переглянуте судом за заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

На рішення протягом десяти днів з дня його проголошення може бути подано заяву про його апеляційне оскарження та протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області. Рішення виготовлено в нарадчій кімнаті.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація