Судове рішення #12804333

 справа №2-32/2007р.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

про внесення виправлень у судове рішення

06 грудня 2010 року                             м. Гребінка

Гребінківський районний  суд  Полтавської  області у складі головуючого судді  Радзівона О.І., при секретарі Кузуб В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, -

В С Т А Н О В И В :

   

Рішенням суду від  19.02.2007 року позов задоволено.

Судом встановлено, що, при комп’ютерному наборі тексту вказаного рішення було допущено технічні описки, а саме: невірно вказане П.І.Б. відповідача ОСОБА_2 та дата її народження.

Так, в резолютивній частині рішення суду, відповідача найменовано по батькові «ОСОБА_2», а не «ОСОБА_2». Окрім того, невірно вказане число, місяць та рік її народження «ІНФОРМАЦІЯ_1» а не «ІНФОРМАЦІЯ_1».

Враховуючи наведене, суд вважає, що, за таких обставин, необхідно внести виправлення допущених у резолютивній частині рішення опискок, щодо П.І.Б. відповідача та її дати народження, вказати найменування відповідача як – ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1..

Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Внести виправлення до рішення Гребінківського районного суду Полтавської області від 19.02.2007 року по справі № 2-37/2007р. за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, вказавши у резолютивній частині рішення найменування відповідача – ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Копію ухвали надіслати сторонам у справі.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Гребінківський районний суд Полтавської області шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

 

Суддя                     підпис                 О.І.Радзівон

З оригіналом згідно

Секретар

Гребінківського районного суду

Полтавської області                             Н.С.Симоненко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація