Справа №2-6144/2010
У Х В А Л А
28 грудня 2010 року м.Харків
Червонозаводський районний суд м.Харкова у складі: головуючого - судді Протасової О.М., при секретарі – Тарановій А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду питання про виправлення помилки у рішенні у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
в с т а н о в и в:
У судовому засіданні 18.11.10 Червонозаводський районний суд м.Харкова за участю сторін розглянув цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та рішенням від того ж числа позов задовольнив.
Однак у резолютивній частині рішення суд помилково не зазначив дату шлюбу, укладеного між сторонами та зареєстрованого Червонозаводським відділом РАЦС м.Харкова 11 квітня 2008 року, актовий запис №102.
Вислухавши представника позивача – ОСОБА_3., яка діє на підставі довіреності, та відповідача, які також вважали необхідним виправити допущені у рішенні помилки, суд вважає, що в рішення суду мають бути внесені виправлення, на підставі такого.
Згідно з відповідним свідоцтвом, шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 був зареєстрований Червонозаводським відділом РАЦС м.Харкова 11 квітня 2008 року, актовий запис №102, однак у резолютивній частині рішення дата реєстрації шлюбу помилково була пропущена.
Згідно зі ст.219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Тому суд вважає за необхідне виправити помилку у рішенні суду від 18.11.10 та внести пропущені відомості про дату реєстрації шлюбу.
На підставі наведеного, не змінюючи суті постановленого судом рішення від 18.11.10, керуючись ст.ст.210,213, 219, 223,293–296 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Виправити помилки, допущені у рішенні Червонозаводського районного суду м.Харкова від 18 листопада 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, та викласти другий абзац резолютивної частини зазначеного рішення таким чином:
" Розірвати шлюб, який був зареєстрований 11 квітня 2008 року Червонозаводським відділом РАЦС м.Харкова, актовий запис №102, між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, залишивши кожному своє прізвище".
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Червонозаводський районний суд м.Харкова протягом п"яти днів з дня її проголошення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги , якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Протасова О.М.