Судове рішення #12832017

  ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ   Справа № 2-4141/10  

  14 жовтня  2010 р. Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:  

головуючого – судді                     Рибакової В. В.  

при секретарі                                 Затуливітер Н.В.  

      за участю позивача                       ОСОБА_1  

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Нікополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -  

  ВСТАНОВИВ:  

  Позивач звернулася до суду з зазначеним позовом, посилаючись на наступні обставини.  

Вона з 04.12.1999 року перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від шлюбу мають двох малолітніх дітей: синів – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Спільне життя не склалось і вони припинили шлюбні відносини. Діти проживають з ними. Її доходів не вистачає для їх належного утримання. Відповідач має постійне місце роботи, отримує заробітну плату, надає матеріальну допомогу на утримання дітей, але у незначному розмірі. По іншим виконавчим листам стягнення з відповідача не проводяться.  

Враховуючи вищевикладене, просить суд стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дітей в розмірі 1/3 частини його заробітку (доходу), щомісячно та до їх повноліття.  

У судовому засіданні позивач позов підтримала, просила його задовольнити.  

Відповідач у судове засідання не з’явився, про день і час розгляду справи повідомлявся належним чином, причини не явки до суду не повідомив.  

Зі згоди позивача, на підставі ст.224 ЦПК України, суд вважає за можливе винести заочне рішення по справі.  

Вислухавши  позивача та  вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку,  що позов на підставі ст.ст. 180,183  СК України підлягає задоволенню.  

Як встановлено у судовому засіданні, сторони з 04.12.1999 року перебувають у зареєстрованому шлюбі (а.с.3). Від шлюбу мають двох малолітніх дітей: синів – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.4,5). Спільне життя не склалось і на даний час сторони припинили  шлюбні відносини,  діти проживають з позивачем та  перебувають на її повному утриманні (а.с.7). Відповідач  має постійне  місце роботи та заробіток (а.с.6), має можливість надавати матеріальну допомогу на утримання дітей, але таку допомогу надає у незначному розмірі. По іншим виконавчим листам стягнення з відповідача не проводяться. Викладене підтвердилося в судому засіданні поясненнями позивача.  

На підставі викладеного, враховуючи матеріальне положення сторін, обставини справи, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача аліменти в розмірі 1/3 частини його заробітку (доходу) на утримання дітей до досягнення ними повноліття.  

Керуючись ст.ст.10,11,209,212,214-215,217-218,224-226,367 ЦПК України, ст.ст.180,182,183 СК України, -  

ВИРІШИВ:  

  Позовну заяву ОСОБА_1 - задовольнити.  

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця м. Нікополя Дніпропетровської області, аліменти на утримання малолітніх дітей: синів - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частини зі всіх видів його заробітку (доходів), але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на  користь матері ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, щомісячно, починаючи з 31.05.2010 року і до повноліття дітей.  

      Рішення в частині місячного платежу аліментів підлягає негайному виконанню.  

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 51,00 грн. на користь держави та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі  120,00 грн.  

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії .  

На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

    Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація