Микитівський районний суд м. Горлівки Донецької області
СУДОВИЙ НАКАЗ
29 грудня 2010 року 2-н-5093/10 р.
Суддя Микитівського районного суду м. Горлівки Родіна Н.В.
розглянувши заяву
ВАТ «Укртелеком»
про стягнення заборгованості по оплаті телекомунікаційних послуг
відповідно до договору № 162026 від 02.12.2008 р. про надання телекомунікаційних послуг
ЗУ «Про телекомунікації» ст. ст. 102, 103 ЦПК України
НАКАЗУЮ:
Стягнути з:
ОСОБА_1, 1985 р. народження
який проживає: АДРЕСА_1
на користь: ВАТ «Укртелеком», 83001 м. Донецьк, пр. Комсомольський, 22
п/р 260030357302 у АБ «Брокбізнесбанк», МФО 300249 ЄДРПОУ 33501534
заборгованість по оплаті телекомунікаційних послуг за період з лютого 2010р. по квітень 2010р. в сумі
410,27 грн., інфляції у сумі 11,93 грн. та 3% річних у сумі 5,34 грн. за період з 21.03.2010 р. по
30.09.2010 р., а всього 427 (чотириста двадцять сім) грн. 54 коп.
2. Стягнути з боржника на користь стягувача 30 (гривень) 00 (копійок)
у рахунок витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в суді.
3. Стягнути з боржника на користь стягувача судовий збір 25 (гривень) 50 (копійок)
4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя: Н.В. Родіна
Згідно зі ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі –ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
згідно ст. 1051 ЦПК України Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.
Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання. Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Судовий наказ набрав чинності « ______ » _________________20_____ року .
Строк пред’явлення судового наказу до виконання три роки.
Суддя:
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового
наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації , в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації, (з прикладанням печатки) Примітки
Інші відмітки ___________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________