Судове рішення #12853305

Справа № 5-67  

2010  

ПОСТАНОВА  

  17 вересня 2010 року Зіньківський районний суд Полтавської області в складі: головуючого-судді Водолага А.В., при секретарі Стрілець Л.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Зіньків справу про продовження адміністративного нагляду відносно громадянина  

ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянин України, освіта середня-спеціальна, не працює, одружений,  раніше судимий  

Зіньківським  районним судом 15.12.1994 року по ст.81 ч.3 (ред. 1960 р.) КК України до 4 років позбавлення волі.  

Зіньківським  районним судом 10.09.2002 року по ст.185 ч.2, 185 ч.3, 69, 70, 71 КК України до 2 років позбавлення волі.  

Зіньківським  районним судом 03.04.2006 року по ст.185 ч.2, 185 ч.3, 263 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі.  

ВСТАНОВИВ   :  

 04.04.2008   року   ОСОБА_1 звільнився з Машівської  ВТК № 9 умовно-достроково на 9 рік 16 місяців 16 дня і прибув на постійне місце проживання в АДРЕСА_1.  

 Після звільнення  ОСОБА_1 на шлях виправлення не став, систематично порушував громадський порядок, вів антигромадський спосіб життя та був притягнутий до адміністративної відповідальності:

 1)  14.07.2009 Ленівським РВ ПМУ    по ст. 178 ч.1    КУпАП   накладене стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 грн.

  2) 26.05.2010 року Ленівським РВ ПМУ по ст. 178 ч.2   КУпАП   накладене стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн.

      3) 27.07.2009 року Зіньківським райсудом по ст. 51    КУпАП   накладене стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн.

Попередження про припинення антигромадської поведінки ОСОБА_1 Зіньківським РВ ГУМВС було винесено 01.06.2010 р. та 27.07.2010 року.

Враховуючи викладене, а також те, що ОСОБА_1 систематично вчиняє  правопорушення та з метою попередження вчинення ним протиправних дій в майбутньому, над ним слід встановити адміністративний нагляд застосувавши одночасно обмеження, які б могли вплинути на недопущення правопорушень.

 При таких обставинах подання підлягає задоволенню.

 Керуючись Законом України ''Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі'', суд –

ПОСТАНОВИВ:  

  Встановити адміністративний нагляд відносно ОСОБА_1 строком на шість місяців, застосувавши до нього слідуючі обмеження адміністративного нагляду:  

1. Заборонити   вихід з будинку по місцю проживання з 21 години вечора до 5 години ранку.

 2. Заборонити змінювати місце свого проживання та виїзд за межі с. М.Будища,  Зіньківського району без дозволу Зіньківського РВ ГУМВС.  

 3.  Зобов’язати явку на реєстрацію в Зіньківський РВ ГУМВС кожного понеділка місяця.

 4. Заборонити відвідувати кафе, бари, ресторани, де продаються спиртні напої на розлив.

Постанова оскарженню не підлягає.  

Суддя: підпис  

З оригіналом вірно.  

  Голова Зіньківського  

районного суду       М.І. Герасименко  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація