Судове рішення #12863364

            Справа №3-1257/2010

П О С Т А Н О В А

    23.12.2010 року                                 м.Гуляйполе

    Суддя Гуляйпільського районного суду Запорізької області Ярош С.О. розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ  по обслуговуванню території Гуляйпільського району і АТІ УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився м.Гуляйполе Запорізької області, не працюючого, мешкаючого АДРЕСА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122  КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

    10.12.2010 року о 12 годині 05 хвилин  в м.Гуляйполе  Запорізької області по вул.Петровського ОСОБА_1 керуючи мопедом “Новігатор”  б/н, здійснив зупинку в зоні дії дорожнього знаку “Зупинка заборонена” ,  чим порушив п.15.9 ПДР України.

    Провина ОСОБА_1 підтверджується його поясненнями в протоколі про адміністративне правопорушення,  де він пояснив, що порушив вимогу знаку.

    В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбачений ч.1 ст.122 КУпАП, а саме: порушення правил зупинки.

    При призначенні міри адміністративного стягнення ОСОБА_1 суд враховує особу правопорушника: неповнолітній вік, як обставину, яка пом'якшує його провину: його щире каяття і вважає за можливе застосувати до нього захід впливу, передбачений ст. 24-1 КУпАП

    Керуючись ст.ст. 13, 24-1, 221,284 п.2 КУпАП, , -

П О С Т А Н О В И В :

    Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122  КУпАП та застосувати захід впливу: догану.

    Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області протягом 10 днів з дня її винесення.

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація