Справа № 3-2903/10
П О С Т А Н О В А
28 грудня 2010 року м.Вінниця
Суддя Староміського районного суду м.Вінниці Чернюк І.В.,
розглянувши матеріали, що надійшли від Вінницької виправної колонії №86 про передачу вилученого мобільного телефону в дохід держави,
в с т а н о в и в :
14.11.2010 року у Вінницькій виправній колонії №86, під час обходу житлових приміщень відділення СПС №2, було помічено засудженого ОСОБА_1, який побачивши співробітників установи швидко забіг до кімнати прийому їжі засуджених. Тому було проведено обшук у кімнаті прийому їжі засуджених відділення СПС №2 в результаті якого, у ячейці засудженого ОСОБА_1 було виявлено та вилучено мобільний телефон „Nokia” та саморобний зарядний пристрій. Зберігання зазначених предметів у виправній установі заборонено. Працівниками установи складено відповідний протокол виявлення та вилучення. Вилучені мобільний телефон та саморобний зарядний пристрій на зберігання в установі.
Суддя, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно протоколу виявлення та рапорту працівників Вінницької виправної установи №86, вбачається, що14.11.2010 року у Вінницькій виправній колонії №86, під час обходу житлових приміщень відділення СПС №2, було помічено засудженого ОСОБА_1, який побачивши співробітників установи швидко забіг до кімнати прийому їжі засуджених. Тому було проведено обшук у кімнаті прийому їжі засуджених відділення СПС №2 в результаті якого, у ячейці засудженого ОСОБА_1 було виявлено та вилучено мобільний телефон „Nokia” та саморобний зарядний пристрій. Зберігання та використання зазначених предметів у виправній установі заборонено.
Відповідно до ст.102 п.7 КВК України, зберігання засудженими при собі грошей, цінних паперів і речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Мобільні телефони заборонено використовувати засудженим в колонії. Виявлені в засудженого гроші, цінності та інші речі, які заборонені у використанні в колонії за рішенням суду можуть бути передані в доход держави.
Враховуючи вище викладене суд дійшов висновку, що вилучені заборонені предмети – мобільний телефон марки „Nokia” та саморобний зарядний пристрій, слід передати в дохід держави.
Керуючись ст.102 КВК України, ст.ст.283,284 КУпАП, суддя –
п о с т а н о в и в :
Передати в дохід держави вилучені мобільний телефон марки „Nokia” та саморобний зарядний пристрій, які зберігаються у Вінницькій виправній колонії №86.
Постанова може бути оскаржено протягом 7 днів з дня її винесення.
Суддя :