Справа № 3-2841/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 листопада 2010 року, суддя Бериславського районного суду Херсонської області Радченко С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Бериславського РВ УМВС, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженку Молдови, проживаючу в АДРЕСА_1, не працюючу,
за ст. 203 ч. 1 КУпАП
В С Т А Н О В И В:
02.11.2010 року при перевірці документів було встановлено, що гр-ка Молдови ОСОБА_1 проживає на території України по недійсному національному паспорту, чим скоїла правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП.
ОСОБА_1 вину визнала частково, пояснила що здала документи для оформлення реєстрації на території України, але з запізненням. У вчиненому щиро кається.
Приймаючи до уваги вищезазначене, а також те, що правопорушення вчинене вперше і ніяких наслідків за собою не потягло, визнання своєї вини і каяття у вчиненому, обставини за яких воно вчинено, особу правопорушника, який являється пенсіонером, суд вважає необхідним застосувати ст. 22 КУпАП, закрити адміністративну справу відносноОСОБА_2, обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП, суд
П О С Т А Н О В И В:
Закрити адміністративну справу відносно ОСОБА_1 в силу ст. 22 КУпАП, обмежившись усним зауваженням.
Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі апеляційної скарги через Бериславський районний суд Херсонської області протягом десятиденного строку з дня винесення постанови.
Постанова оголошена 25.11.2010 р.
Суддя С.В.Радченко