Судове рішення #12869848

 

Справа № 3-1431  

2010 рік  

  П О С Т А Н О В А  

                                                                                                                              

  21 грудня  2010 року                                                                                          м. Миколаїв

          Суддя Миколаївського районного суду Львівської області Береза В.І. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з ОАТ Миколаївського району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого,  жителя с. Раделичі Миколаївського району Львівської області   

за  ст. 124, ч. 1  ст. 130 КУпАП  

  В С Т А Н О В И В:  

 02.11.2010 року о 03 30 год. ОСОБА_1 на 588 км. + 920 м. а/д Київ-Чоп керував автомобілем марки «ВАЗ 21093», д.н.з. НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з ротової порожнини, почервоніння очей), від проходження медичного освідчення на стан сп’яніння відмовився та не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, не справився з керуванням, в результаті чого з’їхав в кювет, чим порушив п. 12.1, 2.5 ПДР України.

Вина порушника стверджується протоколом про адміністративне правопорушення,  серія ВС1 № 169696, схемою місця ДТП від 02.11.2010 року та іншими матеріалами адміністративної справи.

Вивчивши матеріали справи, вважаю, що діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124, ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Враховуючи обставини вчинення вказаного правопорушення, особу правопорушника, вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт.  

Виходячи з наведеного, керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП, суддя,-  

  П О С Т А Н О В И В :  

 

  ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124, ч.1 ст. 130 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення за ст. 124  КУпАП у виді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) грн., за ч.1 ст. 130 КУпАП – 40 (сорок) годин громадських робіт, призначивши остаточне покарання у виді 40 (сорок) годин громадських робіт.

Постанову можна оскаржити через районний суд до апеляційного суду Львівської області протягом десяти  днів з дня її винесення.

    Суддя:                                                            Береза В.І.  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація