Судове рішення #12891166

                                               Справа № 2о-318/10/18  

УХВАЛА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

29 вересня 2010 року суддя Київського районного суду м. Харкова Бородіна Н.М., розглянувши заяву ДПІ у Будьоновському р-ні м. Донецька,  зацікавлені особи: ТОВ «ПКФ «Донімперіал плюс»», ПАТ КБ «Південкомбанк» про розкриття банківської таємниці, -  

  встановив:  

До суду надійшла заява ДПІ у Будьоновському р-ні м. Донецька про розкриття інформації, яка містить банківську таємницю у відношенні ТОВ «ПКФ «Донімперіал плюс»».  

Ухвалою суду від 19.08.2010 р. вказана заява була залишена без руху, заявнику наданий строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків, шляхом надання безпосередньо до суду протягом п’яти днів з дня отримання копії вказаної ухвали доказів сплати у встановленому законодавством розмірі судового збору (або доказів звільнення від необхідності сплати судового збору) та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, а також належним чином оформленої позовної заяви із викладом обставин та обґрунтуванням необхідності розкриття інформації, що містить банківську таємницю саме за останні 1095 днів, із зазначенням положень законів, які надають заявнику відповідні повноваження. Як вбачається з матеріалів справи, вищевказана ухвала суду була отримана заявником 13.09.2010 р.. Станом на 29.09.2010 р. вищезазначені недоліки заявником усунуті не були.  

Таким чином, в строк встановлений судом, заявником  не були усунуті недоліки заяви, про розкриття інформації, що містить банківську таємницю, а саме: до суду не було надано доказів сплати у встановленому законодавством розмірі судового збору (або доказів звільнення від необхідності сплати судового збору) та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, а також належним чином оформленої позовної заяви (у кількості відповідній кількості зацікавлених сторін) із викладом обставин та обґрунтуванням необхідності розкриття інформації, що містить банківську таємницю саме за останні 1095 днів, із зазначенням положень законів, які надають заявнику відповідні повноваження, а тому на підставі ч.2 ст. 121 ЦПК України, заява та додані до неї документи повертаються позивачу.  

Керуючись ст.ст. 121, 210 ЦПК України, -  

ухвалив:  

Повернути заяву ДПІ у Будьоновському р-ні м. Донецька,  зацікавлені особи: ТОВ «ПКФ «Донімперіал плюс»», ПАТ КБ «Південкомбанк» про розкриття банківської таємниці.  

Ухвала про повернення позовної заяви може бути оскаржена.  

На ухвалу, через суд першої інстанції, може бути подана апеляційна скарга, протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із завою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позовної заяви.    

  Суддя – підпис.  

Згідно з оригіналом. Суддя -             Бородіна Н.М.  

    Б-18                 ДПІ у Будьоновському р-ні м. Донецька  

29.09.2010 р.                 8303, м. Донецьк, вул. Октября, 17.  

 

Київський районний суд м. Харкова надсилає ухвалу суду від 29 вересня 2010 року про повернення позовної заяви та доданих до неї документів - для відома.  

Додаток: за текстом.  

  Суддя Київського районного  

суду м. Харкова       Бородіна Н.М.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація