Судове рішення #12891437

    справа № 2 –о-30 /2010 р.

У Х В А Л А     

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И                                         

24 грудня 2010 року                                                                                                                                         смт. Краснопілля  

  Суддя Краснопільського районного суду Сумської області Косар А.І. розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: управління пенсійного фонду України в Краснопільському районі Сумської області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів  

В С Т А Н О В И В :  

У заяві заявник просить встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка с. Спорне В.Писарівського району Сумської області та ОСОБА_1, що зазначена як мати у свідоцтві про народження ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, це одна і та ж особа; встановити факт що свідоцтво про народження НОМЕР_1, видане 25 листопада 2010 року відділом реєстрації актів цивільного стану Хустського районного управління юстиції Закарпатської області, належить її доньці ОСОБА_3.  

Відповідно до ст.3  ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.  

Дані обставини згідно із 1 ч. 2 ст. 122 ЦПК України є підставою для відмови у відкритті провадження, оскільки відповідно до ч.3 ст. 256 ЦПК України справи про встановлення факту належності особі свідоцтв, що їх  видають органи реєстрації актів цивільного стану, судовому розгляду в окремому провадження не підлягають.  

Якщо у посадової особи виникнуть сумніви з приводу належності пред’явнику документа вони мають право зробити офіційний запит до підприємства, установи, організації, яка видала документ, про його видачу, втрату, зміну, скасування, внесення виправлень і доповнень, видачу дубліката і повторного документа. Тому справжність зазначеної категорії перевіряються організаціями, що їх видали.  

Крім того, судом також не встановлюється тотожність особи.  

   

Виходячи з наведеного, керуючись   п. 1 ч.2 ст.122  ЦПК України,  

    У  Х  В  А  Л  И  В  :  

Відмовити у відкритті провадження у справі та повернути ОСОБА_1 заяву із усіма доданими до неї  матеріалами.  

  Копію ухвали направити ОСОБА_1.  

  Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської області через Краснопільський районний суд Сумської області.  

  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.  

   

  Суддя                                                                                                А.І.Косар  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація