Судове рішення #12895406

С У Д О В И Й    Н А К А З  

   

01 грудня 2010 року                 Справа № 2 – Н – 1920/10  

  Суддя Суворовського районного суду м. Херсона Слюсаренко О.В. розглянувши заяву  міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства               м. Херсона» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення суми боргу у розмірі 6681,77 грн. за послуги водопостачання та водовідведення з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1; -  

   

  Керуючись ст. 68 ЖК України; ст. 20, ст. 23 Закона України «Про питну воду та питне водопостачання», ст. 20  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 3.7 «Правил користування системами центрального комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 р.; ст. 526 ЦК України; ст.ст. 95, 96, 102, 103 ЦПК України,  

  Н А К А З У Ю:  

  Стягнути з   ОСОБА_1   , ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», зареєстрованого за адресою: м. Херсон, пл. Ю. Тутушкина, 9, р/р 26003029801572 в ХФ ВАТ «Кредитпромбанк», МФО 352651, код ЄДРПОУ 03355726  суми боргу у розмірі 6681,77 грн. за послуги водопостачання та водовідведення, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі             30 грн.  

   

Судовий наказ набирає законної сили у разі ненадходження від боржника заяви протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу .  

Наказ може бути звернено до виконання протягом 3-х років від дня набрання його законної сили.  

    Суддя:                 О.В. Слюсаренко  

    Наказ вступив в законну силу   ___________________________  

    Суддя  

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація