Справа
№ 3-1245/2007р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 квітня 2007 року судця Казанківського районного суду Миколаївської області Гулий В.П. розглянувши матеріали, які надійшли від Казанківського РВ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Миколаївської області, проживаючого АДРЕСА_1, працюючого водієм ТОВ «Агротех», зач.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ:
17 квітня 2007 року о 17 годині 00 хвилин, ОСОБА_1. в нетверезому стані перебуваючи в домоволодінні, по АДРЕСА_1, ображав нецензурною лайкою свою доньку, ОСОБА_2, чим вчинив психологічне насильство у сім'ї.
Під час розгляду справи ОСОБА_1. свою вину визнав повністю.
Сукупність досліджених доказів, їх оцінка свідчать, що в скоєному ОСОБА_1. є склад правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, як вчинення насильства в сім'ї, внаслідок чого була завдана шкода психічному здоров'ю потерпілій.
При визначенні виду і розміру покарання враховуються характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан.
Керуючись ст. 283 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 173 - 2 КУпАП і піддати адміністративному штрафу у розмірі 20 (двадцять) грн. на р/р 31113106700194 УДК в Миколаївській області Код 23627247, МФО 826013.Отримувач: державний бюджет Казанківського району Миколаївської області.
Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає та набирає чинності з дня її винесення.
Постанова може бути пред'явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з дня винесення постанови.