Копія
Справа № 2-582,2010р .
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 грудня 2010 року Лисянський районний суд
в складі: головуючого – судді - Золотоверхого О.І.
при секретарі – Гутман О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Лисянка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно,
ВСТАНОВИВ:
Позивачі в судовому засіданні підтримавши позов пояснили, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер ОСОБА_3. Після його смерті відкрилась спадщина спадкоємцями являються позивачі.
При оформленні спадщини було встановлено, що до складу спадкової маси входить будинковолодіння в АДРЕСА_1, але документи на право власності на будинок не видавалось.
Тому позивачі вимушені звернутись до суду і просять будинковолодіння виділити ОСОБА_1, а земельну ділянку та майновий пай ОСОБА_2
Представник відповідача в судове засідання не з’явився хоча своєчасно повідомлений про день розгляду справи.
Суд вважає що позов підлягає до задоволення.
Факт смерті ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 стверджується копією свідоцтва про смерть.
Як встановлено судом до складу спадкової маси входить будинковолодіння в АДРЕСА_1, майновий пай та земельна ділянка розміром 2,7474 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Спадкоємцями являються позивачі та дружина померлого, які всі разом проживали в одному будинку.
Відповідно до ст.. 392 ЦК України власник майна може пред’явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється, або не визнається іншою особою, а також втрати ним документа, який засвідчує його право власності.
В зв’язку з тим, що документи на право власності на будинок не видавались, то за спадкоємцями необхідно визнати право власності на спадкове майно.
Позивачі між собою домовились про розподіл спадкового майна що не суперечить вимогам ст.. 1268, 1282 ЦК України.
На підставі викладеного та керуючись ст. 392, 1268,1282 ЦК України, ст. 10, 60, 212 - 215 ЦПК України,
ВИРІШИВ:
Визнати за ОСОБА_1 право власності на житловий будинок з надвірними спорудами розташований по АДРЕСА_1 зареєстрований на померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3.
Визнати за ОСОБА_2 право власності на: земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розміром 2,7474 га яка належала померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 відповідно до державного акту серія НОМЕР_2 виданого на підставі розпорядження Лисянської райдержадміністрації Черкаської області 31 грудня 2003 року № 716;
- майновий пай в спільному СТОВ «Ріпківське» Лисянського району Черкаської області в розмірі 9657 гривень, або 0391 відсоток виділений померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3, відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай серія НОМЕР_1 виданого Ріпківською сільською радою Лисянського району Черкаської області 26 лютого 2004 року;
- грошові вклади, які знаходяться в філії № 2971/15 Лисянського відділення № 2971 ВАТ Державний ощадний банк України на рахунку № 91551000010 із залишком вкладу в сумі 1403,45 гривень на ім’я ОСОБА_3.
На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Черкаської області на протязі десяти днів після проголошення.
Головуючий – підпис.
ВІРНО:
Cуддя Лисянського
районного суду О.І.Золотоверхий
Рішення набрало чинності «13» грудня 2010 року.
Оригінал рішення знаходиться у матеріалах справи Лисянського районного суду Черкаської області.
Cуддя Лисянського
районного суду О.І.Золотоверхий
- Номер: 2/407/11
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-582
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Золотоверхий Олександр Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.06.2011
- Дата етапу: 15.08.2011